reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Obecnie to senność , mocno czuje zapachy , piersi mam nabrzmiałe ale bolą tylko sutki , apetytu nie mam a w zasadzie to bym coś zjadła tylko nic mi nie smakuje , no i podbrzusze czasami czuje czy jajnik pachwine ale to raczej norma .
 
reklama
Mnie też strasznie bola nogi. Do tego pobolewa mnie podbrzusze. Szybko marznę i jestem okropnie zmęczona. To ostatnie to chyba najgorsze, bo nawet nie mam kiedy odpocząć.
 
Napisze tylko szybciutko jak po wizycie, a później was podgonie z czytaniem.
Jest kropek, albo kropka! Termin na 13 grudnia. Według lekarza jestem 4t5d, apka pokazuje 5t6d. Zarodek jest w macicy. Kazał zrobic badania: grupa krwi, hcg powtórzyć, tsh, toxoplazmoze i glukozę. Później wrzucę Wam zdjęcie kropka ;). Uspokoiło mnie to bardzo.
No właśnie wiedziałam że ktoś miał być! Super gratulacje! czyli apki do d.
 
Dziewczyny czy was tak też bolą nogi ja to nie mogę wytrzymać jakbym jakis maraton przebiegła, brzuch też czuje ale już trochę mniej niż wcześniej. Jakie jeszcze macie objawy ? ;)
Mnie okropnoe bolą piersi. Niedobrze mi caly czas i jestem mega zmeczona i śpiąca. Momentami normalnie odplywam nawet na stojąco. .
 
Mnie zaczęły dopiero teraz boleć cycki a według ostatniej miesiączki zaczynam 6tyg. Jest mi niedobrze czasami jakby ślina mi wypływała z gardła to prawda że każda ciąża jest inna. W poprzedniej oprócz bolących cyckow nie miałam żadnych dolegliwości.
 
Ja mam identyczne dolegliwości jak w pierwszej ciąży- tkliwe piersi, sennosc, bóle brzucha, delikatnie mdlosci. Tylko ze teraz to zaczely mi sie tuz po plamieniu implantacyjnym, a w poprzedniej ciazy troche później
 
reklama
Ja mam identyczne dolegliwości jak w pierwszej ciąży- tkliwe piersi, sennosc, bóle brzucha, delikatnie mdlosci. Tylko ze teraz to zaczely mi sie tuz po plamieniu implantacyjnym, a w poprzedniej ciazy troche później
Ja od urodzenia pierwszego dziecka jestem ciągle senna [emoji23]
 
Do góry