reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No chyba tak nam tez bocki teraz towarzyszyły jeszcze jak roztopy były juz spotkalismy niby przesądy ale wcześniej tylu nie widziałam a teraz ciągle [emoji16] i żeby az tak blisko , nie wiedziałam co to mi smiglo przed okiem patrzę za dom bocian [emoji16]

Haha nade mna odkad jestem w ciazy tez chyba z 5 przelecialo :D i to zaraz nad glowa :)
 
reklama
Haha dobre :D na fb ktos wystawił

32927188_1284418355036435_8894542601869328384_n.jpg
 

Załączniki

  • 32927188_1284418355036435_8894542601869328384_n.jpg
    32927188_1284418355036435_8894542601869328384_n.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 437
Hej, jestem Ola i mam 22lata.
Jestem w 9 tygodniu ciąży. Jest to ciąża zagrożona, dodatkowo jestem niepełnosprawna. Cierpię na zespół ehlersa danlosa - nadmierna ruchomość stawów, ból 24h ( ogólnie uszkodzona tkanka łączna) +dwie operacje na kręgosłup , jedna na bark oraz dwa na kolano( przeszczep więzadeł). „Mój anioł” - bo tak nazywam moje dziecko jest moim największym marzeniem i moim cudem. We wtorek tj. 15.05.2018 usłyszałam bicie jego serca, to najpiękniejszy moment w moim życiu.
Boje się jednak tego jak podołam macierzyństwu, pomimo tego, że mój partner bardzo mnie kocha. Ale ja po prostu się boje. Do tego boje sie, że stracę mojego anioła, przez bóle podbrzusza itd. :(
 
Hej, jestem Ola i mam 22lata.
Jestem w 9 tygodniu ciąży. Jest to ciąża zagrożona, dodatkowo jestem niepełnosprawna. Cierpię na zespół ehlersa danlosa - nadmierna ruchomość stawów, ból 24h ( ogólnie uszkodzona tkanka łączna) +dwie operacje na kręgosłup , jedna na bark oraz dwa na kolano( przeszczep więzadeł). „Mój anioł” - bo tak nazywam moje dziecko jest moim największym marzeniem i moim cudem. We wtorek tj. 15.05.2018 usłyszałam bicie jego serca, to najpiękniejszy moment w moim życiu.
Boje się jednak tego jak podołam macierzyństwu, pomimo tego, że mój partner bardzo mnie kocha. Ale ja po prostu się boje. Do tego boje sie, że stracę mojego anioła, przez bóle podbrzusza itd. :(
Witaj podołasz nie takie matki daja rade. Kazda z nas ma obawy .bedzie dobrze
 
@Mamusia96 kochana witaj, zycze Ci duzo sily i powodzenia w tej ciazy:) badz dobrej mysli:) ja dopiero zaczelam sie starac o dzidzie w wieku 30 lat, pozne zamążpójscie, ale lepiej pozno niz wcale:) we wrzesniu stracilam 1 ciaze ale teraz jestem pelna nadziei ze sie uda:) wszystkie tu sobie kibicujemy i liczymy na szczesliwy finał, w kupie razniej:)
 
Hej, jestem Ola i mam 22lata.
Jestem w 9 tygodniu ciąży. Jest to ciąża zagrożona, dodatkowo jestem niepełnosprawna. Cierpię na zespół ehlersa danlosa - nadmierna ruchomość stawów, ból 24h ( ogólnie uszkodzona tkanka łączna) +dwie operacje na kręgosłup , jedna na bark oraz dwa na kolano( przeszczep więzadeł). „Mój anioł” - bo tak nazywam moje dziecko jest moim największym marzeniem i moim cudem. We wtorek tj. 15.05.2018 usłyszałam bicie jego serca, to najpiękniejszy moment w moim życiu.
Boje się jednak tego jak podołam macierzyństwu, pomimo tego, że mój partner bardzo mnie kocha. Ale ja po prostu się boje. Do tego boje sie, że stracę mojego anioła, przez bóle podbrzusza itd. :(
Powodzenia! Nic nie doradzę, bo nie wiem, jak to jest być w Twojej sytuacji, nawet nie wiem co to za choroba... Ale trzymam kciuki za Twoje maleństwo!

@Mamusia96 ja dopiero zaczelam sie starac o dzidzie w wieku 30 lat, pozne zamążpójscie, ale lepiej pozno niz wcale:)
No daj spokój :D Ciąża w wieku 30 lat to tak późno? Ja brałam ślub w wieku 29, urodziłam pierwsze dziecko tuż przed 30 urodzinami. Większość moich znajomych tak rodziła.
 
reklama
Hej, jestem Ola i mam 22lata.
Jestem w 9 tygodniu ciąży. Jest to ciąża zagrożona, dodatkowo jestem niepełnosprawna. Cierpię na zespół ehlersa danlosa - nadmierna ruchomość stawów, ból 24h ( ogólnie uszkodzona tkanka łączna) +dwie operacje na kręgosłup , jedna na bark oraz dwa na kolano( przeszczep więzadeł). „Mój anioł” - bo tak nazywam moje dziecko jest moim największym marzeniem i moim cudem. We wtorek tj. 15.05.2018 usłyszałam bicie jego serca, to najpiękniejszy moment w moim życiu.
Boje się jednak tego jak podołam macierzyństwu, pomimo tego, że mój partner bardzo mnie kocha. Ale ja po prostu się boje. Do tego boje sie, że stracę mojego anioła, przez bóle podbrzusza itd. :(
Witaj. Dasz rade, musisz w to wierzyc. I wierzyc tez w to, ze z dzidzią wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki :*
 
Do góry