reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Wszystko zalezy od budowy kobiety i polozenia dziecka. Ja ze wzgledu na duuuuza wage dlugo czekalam na usg brzuszne ale nie mialo to dla mnie wtedy znaczenia. Znam dziewczyny, ktore juz to usg prenatarne mialo przez brzuch.
Ja w 9 t i 4 d slyszalam ale tylko ze 2 razy zabilo nie zdazylam sie wsluchac niewiem dlaczego tak krotko puscil.
 
reklama
U mnie jest śmiesznie, w 5tc dopochwowe usg,
Kolejne było w 6t4d I było przez brzuch, później 8t6d znowu między nogi xD

Także też zależy od sprzętu i miejsca w którym Ci robią.

Mam nadzieję że 24go bedzie przez brzuch.

Zaczęłam z waga 51kg..wczoraj weszłam na wagę i aż osłupialam. 56.6kg....
Hahaha ja jeszcze nie wchodzilam [emoji23] baterię do wagi muszę kupić
 
Ja w 9 t i 4 d slyszalam ale tylko ze 2 razy zabilo nie zdazylam sie wsluchac niewiem dlaczego tak krotko puscil.
Kiedys inny lekarz mi to tlumaczyl, ze niby jakies tam fale mogą dzialać szkodliwie na wczesna ciaze, dlatego nie zaleca się sluchania. Wybacz taka lakoniczną wypowiedz, ale nie wiem co tam dokladnie zle wplywa na dziecko :)
 
Mi lekarz tez nie puszczal serduszka, mysle ze na usg w czerwcu wszystko uslysze i dluzej poogladam swoje malenstwo :) ja startowalam z 53,5 we czwartek mialam 50 :D czyli praktycznie dobilam do wymarzonej wagi no ale teraz pewnie bedzie spowrotem rosla :)
 
Bociek mi pod okno przyleciał [emoji23][emoji16]
20180519_131402.jpg
 

Załączniki

  • 20180519_131402.jpg
    20180519_131402.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 538
Motylkowelove wroku w ktorym zaszlam w ciaze z mlodszym synem, bociek spacerowal Nam po podworku :-) a teraz od wczesnej wiosny ciagle nad nami latali :-) cos w tym musi byc!
 
Motylkowelove wroku w ktorym zaszlam w ciaze z mlodszym synem, bociek spacerowal Nam po podworku :-) a teraz od wczesnej wiosny ciagle nad nami latali :-) cos w tym musi byc!
No chyba tak nam tez bocki teraz towarzyszyły jeszcze jak roztopy były juz spotkalismy niby przesądy ale wcześniej tylu nie widziałam a teraz ciągle [emoji16] i żeby az tak blisko , nie wiedziałam co to mi smiglo przed okiem patrzę za dom bocian [emoji16]
 
reklama
Do góry