reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny po stratach, pytanie. W ogole przepraszam ze zasmiecam, bo pewnie powinnam sie powoli stad zawijac.
Ile czasu mija odkad zaaplikuje sobie cytotec i zaczna sie mocne bole lub krwawienie?
 
reklama
Dziewczyny czy Was też męczą wzdecia? Nigdy ich nie miałam wiec do końca nie wiem czy to one ale jak zjem jakiś mały posiłek to od razu czuje siw pelna a brzuch robi mi się jak w 6 miesiącu. Nie wiem czy to minie wraz z mdlosciami, czy juz tak będzie do konca
Wzdęcia i inne problemy żołądkowe niekoniecznie miną po pierwszym trymestrze, mogą się wręcz nasilić w miarę, jak dziecko będzie rosło :dry:
 
Dziewczyny po stratach, pytanie. W ogole przepraszam ze zasmiecam, bo pewnie powinnam sie powoli stad zawijac.
Ile czasu mija odkad zaaplikuje sobie cytotec i zaczna sie mocne bole lub krwawienie?

Nic nie zasmiecasz, mozesz pisac ile chcesz i kiedy chcesz. Mi to robil lekarz jakies 4 tabletki odrazu dopochwowo i tak z dwie godz czekalam. Ale nie rob tego sama w domu bo bol przynajmniej u mnie okropny plus okropne dreszcze mialam.
 
Dziewczyny po stratach, pytanie. W ogole przepraszam ze zasmiecam, bo pewnie powinnam sie powoli stad zawijac.
Ile czasu mija odkad zaaplikuje sobie cytotec i zaczna sie mocne bole lub krwawienie?
Ja dostałam 3 tabletki cytotecu naraz, krwawienie zaczęło się po ok 5 godzinach.
 
Dziewczyny po stratach, pytanie. W ogole przepraszam ze zasmiecam, bo pewnie powinnam sie powoli stad zawijac.
Ile czasu mija odkad zaaplikuje sobie cytotec i zaczna sie mocne bole lub krwawienie?

Dodatkowo dostawalam zastrzyki przeciwzakrzepowe i te same tabletki doustnie.
 
Dzisiaj jestem 9+0, jestem w trzecim miesiącu, lubię te drobne kroczki do przodu. Ale najbardziej chcę już szczęśliwie skończyć pierwszy trymestr :)

Ale mieliśmy fatalną noc... Młody od 1 do 3 w ogóle nie spał, nie miał po prostu ochoty. Próbowałam go trochę nosić, żeby go uśpić, skończyło się moim wkurzeniem i bólem brzucha. W końcu zasnął i spał do 7. Oszaleć można :p
 
reklama
Do góry