reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Powodzenia Dziewczyny - żegnam się. Nie dam rady Was czytać. Życzę każdej z Was zdrowej i spokojnej ciazy zaraz szybkiego rozwiązania.
U nas serduszko przestało bic i kropek jest mniejszy o 2 tygodnie.
Fajnie tu było... trzymajcie się!
Przykro mi strasznie. Trzymaj się przez te nadchodzace dni :(
 
reklama
Powodzenia Dziewczyny - żegnam się. Nie dam rady Was czytać. Życzę każdej z Was zdrowej i spokojnej ciazy zaraz szybkiego rozwiązania.
U nas serduszko przestało bic i kropek jest mniejszy o 2 tygodnie.
Fajnie tu było... trzymajcie się!
O Boziu... Bardzo Ci współczuję kochana. Nie zalamuj się. Ja to przezywalam w grudniu. Minie troche czasu i bedzie dobrze. Bedziesz sie cieszyc. Trzumaj sie kochana. Tulę mocno.
 
Alexa trzymaj się kochana ja właśnie po zabiegu po tak długich katorgach i pobycie w szpitalu Godzine temu miałam zabieg. Wychodzę do domu dziś.
 
Powodzenia Dziewczyny - żegnam się. Nie dam rady Was czytać. Życzę każdej z Was zdrowej i spokojnej ciazy zaraz szybkiego rozwiązania.
U nas serduszko przestało bic i kropek jest mniejszy o 2 tygodnie.
Fajnie tu było... trzymajcie się!
Bardzo Ci wspolczuje... Trzymaj się :(
 
Powodzenia Dziewczyny - żegnam się. Nie dam rady Was czytać. Życzę każdej z Was zdrowej i spokojnej ciazy zaraz szybkiego rozwiązania.
U nas serduszko przestało bic i kropek jest mniejszy o 2 tygodnie.
Fajnie tu było... trzymajcie się!

Ty sie trzymaj :-* wielkie przytulasy dla Ciebie. Przykro mi bardzo
 
Kochana kolejne tak wysokie już poronienie trzeba by zacząć robić badania jeśli będziesz potrzebować pomocy daj znać...
Wiem że teraz bardzo ciężko : (
A Ty brałaś heparyne acard ? bo może to problem z krzepliwoscia i dotlenieniem malca
Eh tyle kobiet traci dzieci to nie powinno tak być : (
 
reklama
Sytuacja powtórzona z grudnia 2017. Dokładnie 10t4d tak jak dzisiaj. Tylko wtedy zaczęłam krwawic A teraz miałam wizytę. Myślę że nie krwawie bo brałam luteine. Brałam również acard.
Dzidzia zatrzymała się jeden dzień po ostatniej wizycie czyli na 8t1d A ostatnio 8t5d czyli praktycznie tak samo...
Mój syn ma dzisiaj 6 urodziny i w ramach prezentu chciałam mu powiedzieć :(
W ogóle w sobotę miała być wielka impreza urodzinowa i przy okazji miałam poinformować rodzinkę o radosnej nowinie. A teraz muszę to odwołać :/
Cieszę się tylko, ze nie powiedziałam Synowi. Bo to było najgorsze w grudniu...
 
Do góry