reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dziewczynki....tak czytam ze schudlyscie a ja na ostatniej wizycie we wtorek zostalam zwazona i sie przerazilam bo jest mnie wiecej o 4 kilo....masakra jakas
 
reklama
Część [emoji4] wczoraj już nie pislaalm bo wizycie bo była 1:30 , ale nie badał mnie ani nie robił USG tylko zobaczył wyniki i powiedzial że wszystko jest super , ten cukier też jest dobry że nie ma czym się martwić [emoji4] o prenatalnych nic nie mówił ja nie pytałam więc chyba robić nie będę .
Eutyrox biorę 75 [emoji4]
Co do wagi to ważę tyle ile wazylam na szczęście i mam nadzieję że narazie tyc nie będę [emoji6]
Trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj , i tym co już były gratuluję udanych wizyt oby tak dalej [emoji4]
 
No to i ja dodam kiloski:) w 10 tyg przybylo mi juz 2 kilo a teraz polowa 11go ale waze sie tylko u poloznej, dawno sie nie wazylam nawet nie wiem czy moja waga dziala:) chudnie sie ponoc tak 6-8 tydz a potem tylko ładuje kilo ale slyszalam rozne fantastyczne historie ze pozniej tez ale to chyba wyjąteczki;)
 
Witam :) prosze Was trzymajcie kciuki za wizyte zeby serduszko dalej bilo w styczniu na tym etapie dowiedzialam sie ze ciaza jest nieprawidlowa, mam nadzieje ze tym razem jest ok i wroce do domu. Wizyta ok. 8 dam znac pozniej co i jak :)
No i oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzis :)

Trzymam mocno kciuki. Też mam dzisiaj wizytę i na tym etapie co dzisiaj trafiłam do szpitala z krwawieniem... doskonale rozumiem Twój strach. Ale wierzę, że musi być dobrze :)


Ps. Doczytałam dalej. Gratulacje :*
 
Gratuluję udanych wizyt [emoji4] co do ruchów to chyba zdecydowanie za szybko prędzej chyba jelita czuć [emoji4]

Ja dziś znowu i mdłości lekkie i ból głowy i krzyż... Was tez boli krzyż takie uczucie rozciągania?
 
Powodzenia Dziewczyny - żegnam się. Nie dam rady Was czytać. Życzę każdej z Was zdrowej i spokojnej ciazy zaraz szybkiego rozwiązania.
U nas serduszko przestało bic i kropek jest mniejszy o 2 tygodnie.
Fajnie tu było... trzymajcie się!
 
reklama
Do góry