reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja w poprzedniej ciąży też na początku schudłam ok 6kg, ale potem zaczęłam mieć chęć na lody i jadłam JE codziennie przez co przytyłam, wróciło mi to co zrzuciłam i doszło jeszcze drugie 6. Zrzucić tego do dziś nie mogę, a jeszcze trochę przybralam. Więc plan był taki aby jeść zdrowo i bez słodyczy. Jak miałam mdłości to się pilnowałam, a teraz mam smaki na zapiekanki, tosty, frytki, kotlety i już 2 kg przebrałam. A to dopiero 10tydzień się zaczął, aż się boję co będzie dalej. Więc muszę się pilnować.

Miedzy nami jest tylko jeden dzien roznicy ;)
 
reklama
Powodzenia Dziewczyny - żegnam się. Nie dam rady Was czytać. Życzę każdej z Was zdrowej i spokojnej ciazy zaraz szybkiego rozwiązania.
U nas serduszko przestało bic i kropek jest mniejszy o 2 tygodnie.
Fajnie tu było... trzymajcie się!
Przykro mi [emoji22]Współczuję ci z całego serca , ale nie poddawaj się. [emoji8]
 
Alexa, bardzo mi przykro.
To nie sprawiedliwe , ze niektóre matki cpunki maja zdrowe dzieci i to kilka ich. Jak ta co spalila cala swoją trójkę u mnie w miescie a inne dobre kobiety sa tak krzywdzone
 
Ja też uważam że poronienia które się zdarzają pod rząd to nie przypadek, a jest tego jakaś nie odkryta przyczyna.

Alexa straciłam tak trzy ciąże, wiem co czujesz. Tulam!!
 
Witajcie tak w ogóle[emoji5][emoji8]
Wczoraj cale popołudnie bylam na egzaminie z synem do Religii, dzisiaj zas probs i zebrania w szkole mam. Padam na twarz
Co do wagi to mam 1 kg na minusie
 
Powodzenia Dziewczyny - żegnam się. Nie dam rady Was czytać. Życzę każdej z Was zdrowej i spokojnej ciazy zaraz szybkiego rozwiązania.
U nas serduszko przestało bic i kropek jest mniejszy o 2 tygodnie.
Fajnie tu było... trzymajcie się!
Alexa...tak strasznie mi przykro....
Czytam, że to już 3x... Skąd jesteś? W Wawie mogę Ci polecić gina, który znalazł problem u mnie, też straciłam 3 ciąże. Prawie 3 lata temu urodziłam drugiego synka. Wątek poronienia nawykowe jest bardzo pomocny, polecam.
Ściskam Cię mocno...
 
@Alexa1905 nie ma słów, bardzo mi przykro...

Sama dziś przeżyłam horror, bo zaczęłam plamić. To jest ten czas, w którym straciłam 3 ciążę. Czym prędzej pojechałam na IP i okazało się, że wszystko jest ok! Kamień z serca, moja koniczynka ma już 1,5 cm i urosła idealnie od ostatniego usg. Dostałam jeszcze więcej progesteronu, zwolnienie z pracy, mam leżeć i pachnieć. Nie mogłam powstrzymać się od łez...
 
reklama
@Alexa1905 nie ma słów, bardzo mi przykro...

Sama dziś przeżyłam horror, bo zaczęłam plamić. To jest ten czas, w którym straciłam 3 ciążę. Czym prędzej pojechałam na IP i okazało się, że wszystko jest ok! Kamień z serca, moja koniczynka ma już 1,5 cm i urosła idealnie od ostatniego usg. Dostałam jeszcze więcej progesteronu, zwolnienie z pracy, mam leżeć i pachnieć. Nie mogłam powstrzymać się od łez...
Tak bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze! Szkoda tylko, ze najadłas sie strachu. Odpoczywaj :*
 
Do góry