reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Mi 50 myslalam ,ze za duza dawke mi podal. Od wczoraj krwawilam troche z nosa , dzisiaj tez .pierwszy raz w zyciu mi sie to zdarzylo.
Tez biorę euthyrox 50 :)

Nie udzielam się, bo roboty mi sie nazbierało że hoho....
Chyba nie zasnę, deszcz leje niemiłosiernie....
Oczy bolą, bo awanturę mojemu zrobiłam aż sobie poryczałam z tego wszystkiego i tych hormonów i po tym wszystkim głowa zaczęła mnie boleć.... :(:(:(
Dobrze, że ten dzień się kończy.....
Strasznie mi źle i smutno...
Wybaczcie też musiałam się wyżalić....
 
reklama
Moja dzisiejsza wizyta nie doszła do skutku :( :( :(
Tak bardzo nie mogłam się doczekać i co? pocałowałam klamkę.
Moja Pani ginekolog ma urlop w tym tygodniu....
Szkoda tylko, że się ze mną umawiała na dzisiaj.
Teraz jeszcze tydzień czekania.... OSZALEJE!!!
 
Tez biorę euthyrox 50 :)

Nie udzielam się, bo roboty mi sie nazbierało że hoho....
Chyba nie zasnę, deszcz leje niemiłosiernie....
Oczy bolą, bo awanturę mojemu zrobiłam aż sobie poryczałam z tego wszystkiego i tych hormonów i po tym wszystkim głowa zaczęła mnie boleć.... :(:(:(
Dobrze, że ten dzień się kończy.....
Strasznie mi źle i smutno...
Wybaczcie też musiałam się wyżalić....
Ja mialam tak wczoraj.poklocilam sie bo za duzo pracuje i sie poryczalam.
 
Moze masz migrene albo napieciowe bole glowy? Ja na jedno i drugie cierpie od wielu lat. Mialam multum badan na glowe rezonansow ,tomografie.a mialam bardzo dziwne objawy.
Mialam 3 razy atak epilepsji na tle nerwowym przy nich bede miala 4. Ja tez mialam ale Pani doktor steierdzila ze ost rok temu wiec wszystko ok.
 
Witam :) prosze Was trzymajcie kciuki za wizyte zeby serduszko dalej bilo w styczniu na tym etapie dowiedzialam sie ze ciaza jest nieprawidlowa, mam nadzieje ze tym razem jest ok i wroce do domu. Wizyta ok. 8 dam znac pozniej co i jak :)
No i oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzis :)
 
Witam :) prosze Was trzymajcie kciuki za wizyte zeby serduszko dalej bilo w styczniu na tym etapie dowiedzialam sie ze ciaza jest nieprawidlowa, mam nadzieje ze tym razem jest ok i wroce do domu. Wizyta ok. 8 dam znac pozniej co i jak :)
No i oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzis :)
Trzymam kciuki mocno mocno :*!!! 6
 
Kciuki [emoji4]

Mialam dziś piękny sen... śniło mi się ze mialam córeczkę malutką i karmiłam ja piersią ona tak na mnie patrzyła słodko...
Moja mama z tata się tak cieszyli i zE powiedziałam znajomej zE urodziłam i takie to było cudne uczucie ...
Boze daj donosić ta ciążę zdrowa i spokojnie chce to poczuć w realu...
 
Witam :) prosze Was trzymajcie kciuki za wizyte zeby serduszko dalej bilo w styczniu na tym etapie dowiedzialam sie ze ciaza jest nieprawidlowa, mam nadzieje ze tym razem jest ok i wroce do domu. Wizyta ok. 8 dam znac pozniej co i jak :)
No i oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzis :)
Trzymam kciuki mocno mocno! Bedzie dobrze :*
 
reklama
Do góry