reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
My tez mamy fajna lekarke ale juz tak ja bolal ze dzis umowilam sie do innej ogolnie tam gdzie z nia chodzimy to jest dentystka przyjazna dzieciom i stara sie nie uzywac wiertla a dzis tak na sile eh my zaczelismy miec problemy jak miala niecale 2 lata, ale tez da sobie wszystko zrobic.



Ja wlasnie mam i nie wiem co o tym myslec.
Ja dzis pokazalam wyniki lekarzowi i nic nie powiedzial na ten wynik wiec pewnie to nic powaznego. Przeczytalam ze to moze byc z wymiotow, a ja wlasnie wymiotuje czesto. Pozatym wszystkie badania mam w normie.
 
Mi 50 myslalam ,ze za duza dawke mi podal. Od wczoraj krwawilam troche z nosa , dzisiaj tez .pierwszy raz w zyciu mi sie to zdarzylo.
 
Dobrze, zdam Ci relacje. Ja tez nie wiem do konca czego sie spodziewac, bo z corka nie robilam prenatalnych :) tez mam stresa na samą mysl...
Ja mam w piatek na 14.05
Fakt faktem ze na terenie Holandii, ale wydaje mi sie ze wszedzie tak samo!

W ogole mam potrzebe wyzalenia..
Bylam dzisiaj u tego neurologa... no tak mnie ci*a wyprowadzila z rownowagi..
Omdlenia, bol glowy i mrowienie lewej strony jest normalne.. kuz*a!! Tu wszystko jest normalne.. Ta Holandia mnie tak wkur*ia ze o matko! Mam sie na joge zapisac..
Przepraszam musialam.
 
reklama
Ja mam w piatek na 14.05
Fakt faktem ze na terenie Holandii, ale wydaje mi sie ze wszedzie tak samo!

W ogole mam potrzebe wyzalenia..
Bylam dzisiaj u tego neurologa... no tak mnie ci*a wyprowadzila z rownowagi..
Omdlenia, bol glowy i mrowienie lewej strony jest normalne.. kuz*a!! Tu wszystko jest normalne.. Ta Holandia mnie tak wkur*ia ze o matko! Mam sie na joge zapisac..
Przepraszam musialam.
Moze masz migrene albo napieciowe bole glowy? Ja na jedno i drugie cierpie od wielu lat. Mialam multum badan na glowe rezonansow ,tomografie.a mialam bardzo dziwne objawy.
 
Do góry