reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

O rany wrocilam od dentysty i myslalam ze tam zejde :( corke na sile musialam trzymac, wiercila jej i zostawila zeba otwartego sa to mleczne mowila ze nie bedzie plombowac eh nikomu nie zycze takich przezyc z zebami dziecka dwa lata chodzimy z nia do dentysty i ciagle cos sie dzieje.
Oczywiscie trzymam kciuki za wizyty :)
 
reklama
O rany wrocilam od dentysty i myslalam ze tam zejde :( corke na sile musialam trzymac, wiercila jej i zostawila zeba otwartego sa to mleczne mowila ze nie bedzie plombowac eh nikomu nie zycze takich przezyc z zebami dziecka dwa lata chodzimy z nia do dentysty i ciagle cos sie dzieje.
Oczywiscie trzymam kciuki za wizyty :)
My też mamy umówioną wizytę i już się boję... ostatnio byłam z nią na lakierowaniu. U Pani stomatolog była grzeczna, ale jak tylko wyszłyśmy to była taka afera, że szok. Darła się, że nie dobre, że ona tego juz nie chce itp.
A po powrocie do domu nawet się nie obejrzałam i już była w łazience i myła zęby. Nawet nie zdążyłam się dobrze rozebrać. Nie zdążyłam jej powstrzymać... :(
 
O rany wrocilam od dentysty i myslalam ze tam zejde :( corke na sile musialam trzymac, wiercila jej i zostawila zeba otwartego sa to mleczne mowila ze nie bedzie plombowac eh nikomu nie zycze takich przezyc z zebami dziecka dwa lata chodzimy z nia do dentysty i ciagle cos sie dzieje.
Oczywiscie trzymam kciuki za wizyty :)
Znam to... Mi prawie rok zajelo znalezienie dentyski, ktora radzi sobie z moją zbuntowaną 7latką i jej mleczakami... Kobieta ma takie podejscie, ze mam ochote po kazdej wizycie calowsc ją po stopach. I młoda daje sobie zrobić wszystko, a problemy z zębami mamy niestety dość duże...
 
Suuuper kochana!! Kiedy kolejna wizyta? :)
13 czerwca, po prenatalnych i wtedy juz definitywnie biorę L4. Juz dzis mi chcial dac, ale poprosilam zeby jeszcze podokanczac sprawy w pracy. Nie bede sie męczyć w tej chorej robocie ;) Pozatym zalezy mi zeby miec L4 przez wakacje, bo wydluzy mi sie macierzynski tym sposobem.
 
Dziewczyny, miala ktoras z Was podwyzszone ph moczu w ciazy?

Pij duuuużo wody płynów , i może żurawinowy sok , żeby leukocyty Ci nie skoczyły :)


Jak nie jestem za słodyczami i nie jem ich ... tak chyba brakuje mi słodkiego , ze nie wiem czego sie czepić siedze i łyżką jem nutellę ... xD
 
Ostatnia edycja:
Znam to... Mi prawie rok zajelo znalezienie dentyski, ktora radzi sobie z moją zbuntowaną 7latką i jej mleczakami... Kobieta ma takie podejscie, ze mam ochote po kazdej wizycie calowsc ją po stopach. I młoda daje sobie zrobić wszystko, a problemy z zębami mamy niestety dość duże...

My tez mamy fajna lekarke ale juz tak ja bolal ze dzis umowilam sie do innej ogolnie tam gdzie z nia chodzimy to jest dentystka przyjazna dzieciom i stara sie nie uzywac wiertla a dzis tak na sile eh my zaczelismy miec problemy jak miala niecale 2 lata, ale tez da sobie wszystko zrobic.

Dziewczyny, miala ktoras z Was podwyzszone ph moczu w ciazy?

Ja wlasnie mam i nie wiem co o tym myslec.
 
reklama
My też mamy umówioną wizytę i już się boję... ostatnio byłam z nią na lakierowaniu. U Pani stomatolog była grzeczna, ale jak tylko wyszłyśmy to była taka afera, że szok. Darła się, że nie dobre, że ona tego juz nie chce itp.
A po powrocie do domu nawet się nie obejrzałam i już była w łazience i myła zęby. Nawet nie zdążyłam się dobrze rozebrać. Nie zdążyłam jej powstrzymać... :(

A ile twoja ma? Moja juz tyle przeszla ze lakierowanie jej wogole nie przeszkadza :)
 
Do góry