reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja jestem zapisana 12+4 :)A wiesz ze w ciazy nalezy ci sie wizyta u specjalisty na nfz w ciagu max 7 dni od zgloszenia? Musisz miec tylko skierowaniei zaswiadczenie o ciazy. Ja tak dostalam sie do endokrynologa. W piatek sie zapisalam, we wtorek byla wizyta :)
Wiem ,ale ginekolog mowil ze i tak sie nie dostane.to jest tylko teoretycznie a miejsc nie ma
 
Wiem ,ale ginekolog mowil ze i tak sie nie dostane.to jest tylko teoretycznie a miejsc nie ma
Nie ma takiej opcji,ze sie nie dostaniesz. Nic nie jest teoretycznie. w styczniu weszla ustawa, ktora musza przestrzegac i tyle. Powinnas walczyc o cos co ci sie nalezy, zamiast placic za.prywatną wizyte. Co wiecej, dostalam nawet karteczke "bez kolejki" i wchodzilam poza kolejnością ;)
 
Motylkowelove jeśli mogę wtrącić swoje 5 gr ;-)
Nie tabsy z żelazem, a spiruline w jakimś owocowym koktajlu, albo sok z pokrzywy (łyżkę dziennie) do herbaty z cytryną, bądź jakimś sokiem. Chodzi o to ze żelazo wchłania się najlepiej w obecności Wit C ;-) Gwarantuje że za dwa tyg będą wyniki jak u niemowlaka u którego nie odcięli odrazu pępowiny ;-)
 
Motylkowelove jeśli mogę wtrącić swoje 5 gr ;-)
Nie tabsy z żelazem, a spiruline w jakimś owocowym koktajlu, albo sok z pokrzywy (łyżkę dziennie) do herbaty z cytryną, bądź jakimś sokiem. Chodzi o to ze żelazo wchłania się najlepiej w obecności Wit C ;-) Gwarantuje że za dwa tyg będą wyniki jak u niemowlaka u którego nie odcięli odrazu pępowiny ;-)
Pije herbatkę z pokrzywy ale nie wiem czy to nie za mało [emoji4]
 
reklama
Motylkowelove jeśli mogę wtrącić swoje 5 gr ;-)
Nie tabsy z żelazem, a spiruline w jakimś owocowym koktajlu, albo sok z pokrzywy (łyżkę dziennie) do herbaty z cytryną, bądź jakimś sokiem. Chodzi o to ze żelazo wchłania się najlepiej w obecności Wit C ;-) Gwarantuje że za dwa tyg będą wyniki jak u niemowlaka u którego nie odcięli odrazu pępowiny ;-)
Oj, to już zależy od poziomu żelaza. Czasem jest tak niski, że sok z pokrzywy można sobie co najwyżej popijać w razie pragnienia :)
 
Do góry