reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Zdec ale bym się wkurzyla!
Nie robisz badań prenatalnych?

Motylkowelove super siostra! Zazdrość!!

A ja mam tak mokro, że szok! Też tak macie?
 
reklama
Ja też mam pakiet z Luxmedu, ciążę I tak będę prowadzić prywatnie bo mam sprawdzonego lekarza. A z Luxmedu to tylko skierowania na badania które należą mi się W ramach pakietu.
 
Ja teraz chodziłam co 2 tyg do gina i za każdym razem robił mi USG sprawdzał czy ok , ale ja idę jutro i mam nadzieję że każe mi przyjść za miesiąc [emoji4] i co miesiąc bierze 100 zł i bada na fotelu i robi USG [emoji4]
 
U nas zawsze M. kuouje mi kwiaty i jakis prezent. Dzisiaj np dostałam bransoletkę. Ale on taki jest, nawet jakbym mu powiedziala, ze nic nie chce, to i tak kupi. Zresztą co jakis czas dostaje od niego kwiaty i/lub prezent bez okazji
emoji14.png
Ja już zapowiedziałam mężowi, żeby nie przynosił kwiatów 21, bo 28 lecimy do Polski, więc postoją tylko kilka dni. Zresztą nie lubię dostawać kwiatów :)

Teraz to Cie nikt z pracy wykopać nie może[emoji4] jestes pod ochroną[emoji173]
W pierwszym trymestrze jeszcze nie jest.
 
Ja mam pakiet w enel medzie i chodze tam do lekarza, zeby miec skierowanie na badania z krwi, a ciaze postanowilam prowadzic u lekarza, ktory chce, zeby przeprowadzil cc. Natomiast na te najwazniejsze usg, tj genetyczne i polowkowe wybieram sie do certyfikowanego.
Powtorzylam dzis mocz, jutro wyniki. Zobaczymy czy znowu takie zle beda
 
A jak chodzicie na nfz i prywatnie to chyba wam wpisuje wszystko w karcie ciazy czy macie dwie? :)
 
reklama
Do góry