reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny w ktorym tygodniu robicie prenatalne? Mam w pt i bedzie to 11+6.
Kurde i zaczynam się bać... jeszcze jutro mam rano neurologa :(
U mnie będzie 12t3d. Poprzednio zawsze po pełnych 13 tyg. Teraz się umówiłam na 13t5d (zależało mi na tym konkretnie ginie) ale prowadzący powiedział, że przypozno i bym się umówiłam wcześniej. Idę więc do innego, ale "mój" To poleca. Z drugiej strony jest mi to na rękę, bo to będzie wizyta przed Bożym Ciałem, na długi weekend jadę do mamy. Ma 70 urodziny i byłby to dla niej prezent, bo póki co nikt w rodzinie nie wie.
 
reklama
Od 11- 13 tyg robi się prenatalne [emoji4]

No ja mam 11.8 norma od 12 [emoji4] mi spadła po zastrzykach a mialam 13.6 na początku
 
Happy mam inne doświadczenie. Żelazo dno, hemoglobina dno - sok z pokrzywy dwa tyg i po sprawie ;-)

Moje dziecko miało żelazo 13 hemoglobina 7,5 po miesiącu spiruline z acerola żelazo 64, hemoglobina 12. Jestem praktykiem i widziałam to u Nas ;-)

Motylkowelove kochana nie herbatkę z pokrzywy, tylko SOK 100 % ;-) koniecznie patrzeć na skład - sok z pokrzywy + Kwasek cytrynowy = idealny sklad. Są oszukane składy typu, woda/koncentrat z pokrzywy/kwasek = śmieciowy skład ;-)
Albo spiruline.
 
Kurde ale sie wystraszyłam dzisiak zaliczyłam upadek na tyłek schodząc z łóżka dziecka [emoji17] na szczęście poleciałam na tyłek i chroniłam się ręką. Nic mnie nie boli, będę obserwować sytuacje jak coś to jadę na pogotowie. Mam nadzieje, że nic się nie stało.
 
Happy mam inne doświadczenie. Żelazo dno, hemoglobina dno - sok z pokrzywy dwa tyg i po sprawie ;-)

Moje dziecko miało żelazo 13 hemoglobina 7,5 po miesiącu spiruline z acerola żelazo 64, hemoglobina 12. Jestem praktykiem i widziałam to u Nas ;-)

Motylkowelove kochana nie herbatkę z pokrzywy, tylko SOK 100 % ;-) koniecznie patrzeć na skład - sok z pokrzywy + Kwasek cytrynowy = idealny sklad. Są oszukane składy typu, woda/koncentrat z pokrzywy/kwasek = śmieciowy skład ;-)
Albo spiruline.
A to w ciąży wolno ? Co to ta spirulina ...
Hm może w jakimś sklepie bio dostanę ten sok o ile przelkne [emoji23]
 
reklama
Do góry