reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny... jeszcze tylko 200
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-15-09-05-52.png
    Screenshot_2018-05-15-09-05-52.png
    90,9 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Jestem po wizycie. Powiedziałam ginowie o koszmarze i od razu zrobił mi usg. Dziecię słodko spało Jestem spokojniejszy. Za 2 tyg w środę przed Bożym Ciałem mam usg genetyczne.

Mój gin też ma dwie ceny za wizytę z usg lub bez. Do lux medu nie chodzę, bo tam nie ma specjalistów, którzy by mi poprowadzili moja skomplikowana ciążę. Co prawda odkrylam nuedawno, ze jest jeden, ale ciezko sie do niego dostac, a ja na to sobie nie moge pozwolic. Po wielu perturbacjach polecono mi tego i dzięki niemu mam drugiego synka. A teraz czekamy na trzecie. Z pierwszym synkiem chodziłam do przychodni przyszpitslnej na NFZ i zawsze po badaniu gin miałam jeszcze robione szybkie usg.
 
Dziewczyny w ktorym tygodniu robicie prenatalne? Mam w pt i bedzie to 11+6.
Kurde i zaczynam się bać... jeszcze jutro mam rano neurologa :(
 
Dziewczyny w ktorym tygodniu robicie prenatalne? Mam w pt i bedzie to 11+6.
Kurde i zaczynam się bać... jeszcze jutro mam rano neurologa :(
Powodzenia ja mam endykrynologa tylko woeczorem. Mam nadzieje ze na jednej wizycie sie skończy. Nie mam zamiaru wszedzie prywatnie placic
 
reklama
Dziewczyny w ktorym tygodniu robicie prenatalne? Mam w pt i bedzie to 11+6.
Kurde i zaczynam się bać... jeszcze jutro mam rano neurologa :(
Ja jestem zapisana 12+4 :)
Powodzenia ja mam endykrynologa tylko woeczorem. Mam nadzieje ze na jednej wizycie sie skończy. Nie mam zamiaru wszedzie prywatnie placic
A wiesz ze w ciazy nalezy ci sie wizyta u specjalisty na nfz w ciagu max 7 dni od zgloszenia? Musisz miec tylko skierowaniei zaswiadczenie o ciazy. Ja tak dostalam sie do endokrynologa. W piatek sie zapisalam, we wtorek byla wizyta :)
 
Do góry