reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Moj jak mial 2.5 roku to przez 5 dni nic nie jadl. Ani prosby ani groźby nie pomogly. Zadrn lekarz mi nie pomogl az zemdlal i pogotowie go zabrało na sygnale. Wogole to co ja znim nie mialam ile zlych przeżyć. A zjedzeniem caly czas tak ma.moim zdanie to w glowie sobie ubzdural ze tego nie je i koniec.
O matko to rzeczywiście nie ciekawie , to mój codziennie je tylko nie tyle ile powinien albo mi Poprostu się wydaje że mało je , ale ty jak mówisz że az zemdlał to naprawdę współczuję , dzieci jak sobie coś ubzduraja to koniec , dzieci miewają też fobie rozne , q byłaś może z nim u psychologa?
 
reklama
Właśnie miałam pytac o to Julianne- jak jest za granica z ochrona zatrudnienia kobiety w ciazy?
A to wszystko zależy czy jesteś na umowie z agencją pracy czy z pracodawca.... Każda agencja ma swoje prawa i chociaż ogólnie prawo chroni ciężarna, to jeśli będę miała za dużo nieobecności w pracy z powodów teorety żenię nie ciążowych (częste Chorowanie itp) to mają prawo się że mną pozegnac....
 
O matko to rzeczywiście nie ciekawie , to mój codziennie je tylko nie tyle ile powinien albo mi Poprostu się wydaje że mało je , ale ty jak mówisz że az zemdlał to naprawdę współczuję , dzieci jak sobie coś ubzduraja to koniec , dzieci miewają też fobie rozne , q byłaś może z nim u psychologa?
Nie nie bylam . wykryto niego tylko wymioty cykliczne (bardzo czesto wymiotuje)ze 100 razy lezelismi w szpitalu. Czekam teraz na wizyte w poradni metabolicznej. On nie ma niedowagi teraz .je ale ciagle to samo. Nie chce nic nowego spróbować.nawet ciasta nie jada. Juze duzy chlopak jest do 1 klasy chodzi. Ale to sie ciagnie od 2 roku zycia
 
Mój to wszystko żerny ostatnio cebule obrana dorwal I odgryzl sobie kawalek nawet się nie skrzywil musialam mu z buzi wyciągać. Warzywka owoce lubi bardzo. Najlepiej to banany po porannej drzemce jak wstaje leci do kuchni i pokazuje paluszkiem że chce banana.:-D
 
Jejku , biedne dziecko a ty jesteś dzielna mama , napewno już będzie dobrze trzeba wierzyć , że przyjdzie czas i zacznę jesc tak jak powinien , może jak będzie widział że inne dzieci próbuja , jedzą to on też będzie ciekawy jak coś smakuje i też zacznie kosztować . Życzę wam tego . [emoji846][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Mój to wszystko żerny ostatnio cebule obrana dorwal I odgryzl sobie kawalek nawet się nie skrzywil musialam mu z buzi wyciągać. Warzywka owoce lubi bardzo. Najlepiej to banany po porannej drzemce jak wstaje leci do kuchni i pokazuje paluszkiem że chce banana.:-D
Moja ma 14 mcy i na widok cytryny trzesie ją z radosci xD
 
Jejku , biedne dziecko a ty jesteś dzielna mama , napewno już będzie dobrze trzeba wierzyć , że przyjdzie czas i zacznę jesc tak jak powinien , może jak będzie widział że inne dzieci próbuja , jedzą to on też będzie ciekawy jak coś smakuje i też zacznie kosztować . Życzę wam tego . [emoji846][emoji110][emoji110][emoji110]
Co ty inne dzieci nie pomagaja. Jak w przedszkolu byli w pizzeri i ugryzl kawalek pizzy to cala klasa bila mu brawo a nauczycielka az telefonem nagrywala.
 
Ale się wkurzyłam. Poszłam na wizytę a Pani do mnie że ona mi nie będzie co wizytę robiła USg. Ona tylko zważyła, ciśnienie zmierzyła i palcem sprawdziłam macicę. Na tej podstawie stwierdziła że wszystko ok.
 
Ale się wkurzyłam. Poszłam na wizytę a Pani do mnie że ona mi nie będzie co wizytę robiła USg. Ona tylko zważyła, ciśnienie zmierzyła i palcem sprawdziłam macicę. Na tej podstawie stwierdziła że wszystko ok.
A chodzisz prywatnie czy na nfz? Na nfz to bardzo czesta praktyka,ze nie robia na kazdej wizycie usg, ale jesli prywatnie to bardzi bym sie wkur.....
 
reklama
Do góry