reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Moj tez bardzi pomaga w sprzątaniu. Sam od siebie poodkurza, sam sobie czesto gotuje- bo trzyma diete ;) wiec jeden obowiazek dla mnie mniej haha :D
Ja tez od rana na nogach... Zawiezlismy mlodą do szkoly, pozniej zakupy spozywcze, bylam z moim M. na przeswietleniu biodra bo ma problemy, duuuzo ludzi bylo, wiec troche sie naczekalismy. Zamoeilismy projekt kuchni, pozniej kawa i lody na miescie. Noo i umowilam sie na 4.06 na prenatalne. I Pani potwierdzila, ze po poronieniu bede miala usg prenatalne darmowe, musze tylko miec ksero wypisu ze szpitala po zabiegu :) wiec 200 zl w kieszeni ;)
Teraz wrocilismy do domu, M. pojechal na silownie, ja wstawilam rosol (mial byc wczoraj, ale wczoraj nie bylam w stanie ustać w kuchni przez minute) i biore sie za sprzatanie, ale czuje, ze zaraz zasne ;) aaa i dzisiaj robie gofry haha:D
 
reklama
Dziewczyny czy wy też jesteście takie rozkojarzone? Sytuacja sprzed chwili. Odbieram polecony. Pani prosi o podpis i pieczątkę. Nabazgrałam nazwisko, walnęłam pieczątkę. Pani prosi o dopisanie imienia. No to ja bach, nabazgrałam pierwszą literę imienia i znów nazwisko. Pani z naciskiem: "Imię", a ja patrze na nią jak na idiotkę i mówię, że napisałam :) Potem zerkam na podpis i grzecznie dopisuję imię :p
 
Dziewczyny czy wy też jesteście takie rozkojarzone? Sytuacja sprzed chwili. Odbieram polecony. Pani prosi o podpis i pieczątkę. Nabazgrałam nazwisko, walnęłam pieczątkę. Pani prosi o dopisanie imienia. No to ja bach, nabazgrałam pierwszą literę imienia i znów nazwisko. Pani z naciskiem: "Imię", a ja patrze na nią jak na idiotkę i mówię, że napisałam :) Potem zerkam na podpis i grzecznie dopisuję imię :p
Taaak. Ciezko mi sie skupic na czymkolwiem [emoji14]
A z jedzeniem roznie- są takie dni jak dzisiaj, ze moglabym pochłonąć cala lodowke, a są takie, ze na nic nie mam ochoty :)
 
Ja mam dziś wizytę o 15:15. Szukam ciągle lekarza prowadzącego prywatnego i nie potrafię znaleźć dobrego. Dziś jestem umówiona na nfz. Zapisałam się jakieś 4 tyg temu, żeby mieć skierowanie na badania, przynajmniej częsciowo darmowe (w koncu płacimy masakryczne składki co miesiąc). A w środę idę do prywatnego i mam nadzieję, że to będzie w końcu ten, który poprowadzi mnie do końca.
Trzymam kciuki za wizyte✊✊✊
 
Haha rozkojarzenie nawet nie przypomnaj :) jestem dwa tyg po za domem, ostatnio szukalam koszulki az wkoncu przypomnialam sobie ze przeciez w domu zostala :D tak samo jak mam cos wziasc a za minute chodze i mysle co to mialo byc :)
 
reklama
Mam to samo z rozkojarzeniem. Jeszcze chcieli w pracy zebym sie kompletnie nowych rzeczy uczyla, ale do piatku mam l4 bo kompletnie nie nadaje sie dp niczego. Kiedy te nudnosci w koncu przejda :(
I panienski odpuscilam... zal mi przeokrutnie
 
Do góry