reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No wlasnie, a te pieniadze, ktore wydajemy teraz na badania i wizyty i tak bysmy rozwalily na glupoty najprawdopodobniej :)
No tak to az noe bo ja na pożyczkach ciągle u mnie to tysiącami idzie ale czekam na moje szczęście i wierzę ze tym razem dotrwamy [emoji4]
Juz mam stres przed poniedziałkiem : p
 
reklama
No wlasnie, a te pieniadze, ktore wydajemy teraz na badania i wizyty i tak bysmy rozwalily na glupoty najprawdopodobniej :)
Hahaha, dokładnie, ja bym nawet nie wiedziała gdzie ta kasa się podziala, także wole inwestować w dzidzola, niech rośnie duży, zdrowy i mądry :)
 
W Łodzi usg genetyczne mniej wiecej od 180-280 a reszta czyli te wszystkie testy z krwi zaczynaja sie od 2000 tyś prywatnie.
 
Ja cały czas mam nadzieję ze jest dobrze a objawy to tylko skutek tego że bobas rośnie [emoji4]mimo wszystko zawsze stresik jest
 
Wiecie co za nic w świecie nie umiem spać na lewym boku ...
I tak przekrece się na brzuch albo obudzę na prawym...
I boję się żeby nie zaszkodzić . Myślałam żeby kupić ta podusie w kształcie C ale nie chce za szybko bo jeszcze mam stracha trochę
 
Ja cały czas mam nadzieję ze jest dobrze a objawy to tylko skutek tego że bobas rośnie [emoji4]mimo wszystko zawsze stresik jest
A ja się martwiłam, ze nie mam objawów bo tak naprawdę poza brakiem miesiączki i tym że 2 razy mnie zemdlilo nic mi nie jest a jest wszystko ok. Nie ma co się stresować, ten nasz stres jest bardziej szkodliwy dla dziecka niż te nasze objawy i braki objawów :)
 
No jakoś 35 lat czasami kierują Ale to takie prenatalne ze lekarz wgl pojęcia nie ma o dokładnym przeprowadzeniu tego badania

Tu zdecydowanie się nie zgodzę, gdy ma się skończone 35 lat to dostaje się skierowanie na badania prenatalne w poradni genetycznej, a nie do jakiegoś przypadkowego lekarza bez doświadczenia.

Poronienia nie są wskazaniem do badań prenatalnych na NFZ.
 
reklama
Miałam 21 lat, ciąże zagrożona, ale wyniku usg dobre i zero iono mi prenatalne na NFZ. Nie mam pojęcia czemu.
 
Do góry