reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A no czesc! :) Witamy, Witamy! [emoji5][emoji5][emoji5]

Co tam dziewczynki?! Jak dzien leci?!
Ja w ogrodku posiedziałam.. trawe skosilam i mam dzień jabłka! [emoji5]
My dzisiaj byliśmy na mieście na lodach i spacerze :) grzało niesamowicie, a pozniej przyszla burza i ulewa i w końcu jest czym oddychać :)
 
reklama
No wlasnie widzialam ze dzien om mamy ten sam ;)
Na ostatnim usg widzialam juz serduszko teraz czekam na kolejne jak na szpilach a tu jeszcze tyle czasu.
Moja gin mowi ze jak dojde do 8 tyg z moja fasolka to prawdopodobieństwo, ze skonczy sie zle w moim przypadku bardzo maleje... i oby tak zostalo :)

Fajnie, ze jestescie i rozumiecie jak nikt inny na ziemi :)
To bardzo pocieszające my jutro jakby kończymy 8 zaczynamy 9 [emoji4] i modlę sie żeby był piękny obrazek na usg ... ale stres mam
 
To bardzo pocieszające my jutro jakby kończymy 8 zaczynamy 9 [emoji4] i modlę sie żeby był piękny obrazek na usg ... ale stres mam
Kochana a Ty jutro usg masz? :)

Kurcze glupie pytanie,ale nie ogarniam tych tugodni. Dzisiaj mam 8+0 i aplikacja pokazuje tak : 9 tydzień ciąży (8+0). Czyli jak będe miala 9+0 to juz teoretycznie 10??
 
Czyli np jak masz 8+0 Jak ja jutro to kończysz jakby 8 od om zaczynasz 9 [emoji4] ale usg zazwyczaj mierzy się według tego 8 [emoji4]

Tak jutro mam us g mam nadzieję ze dzidzia urosła ładnie
 
Witaj. Myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze, czego bardzo ci życzę.Bardzo dużo z nas przeżyło swoje straty, ale nie wolno tracić nadzieji! Trzymam kciuki!

I tak właśnie trzeba wierzyć, że tym razem się uda! Musi i nie ma innej opcji!
Ja tez z tylu głowy mam strach, zbliża się czas @ i czas w którym straciłam maleństwo i mimo ze wierze, że tym razem nic złego się nie stanie i nie dzieje, jakaś myśl za mną jak cień się ciągnie....
Po prostu nie da się zapomnieć a ten strach to troska ...
 
To bardzo pocieszające my jutro jakby kończymy 8 zaczynamy 9 [emoji4] i modlę sie żeby był piękny obrazek na usg ... ale stres mam

Bedzie! Musi byc! :)
Ciekawe jakie malenstwa sa juz duze;)
Moje ostatnie usg bylo 23.04...
A ten stres jest straszny ja przy pierwszym usg trzeslam sie tak, ze az moja gin pytala czy juz moze badac.
A ja tak strasznie wtedy sie balam, ze nie zobacze nic na tym usg

Ciekawe dziewczyny czy i kiedy ten strach minie...u mnie chyba dopiero jak bede miala malenstwo na rękach po porodzie
 
Kochana a Ty jutro usg masz? :)

Kurcze glupie pytanie,ale nie ogarniam tych tugodni. Dzisiaj mam 8+0 i aplikacja pokazuje tak : 9 tydzień ciąży (8+0). Czyli jak będe miala 9+0 to juz teoretycznie 10??
Wyświetla ci tygodnie i dni skończone. 8+0 czyli zaczęłaś 9 tydzień. Jak będzie 8+6 skończysz 9 tydzień i zaczniesz 10.:)
 
reklama
Do góry