reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
@motylkowelove kciuki za jutro:) kiedy mialas om? Ostatnia wizyta co pokazala? Z tego co kojarze jestes obstawiona lekami, robisz co mozesz, moze tv albo filmy zeby czas zlecial, 3mam kciuki, jutro piekne widoki Cie czekaja:):*
 
Ostatnia @ 9 marca tydzien temu dzidziuś wszystko dobrze mial 6 mm [emoji4]
Boję się jutra bo w pierwszej ciąży wszystko się skonczylo ale wierzę ze teraz jest inaczej...
Obstawiona jestem solidnie fakt
 
@motylkowelove ja bylam tydz temu i fasolka miala 17 mm a ostatnio na tym etapie niestety zobaczylam pustke, ale bardzo sie boje , mam przeciwciala anty ro ktore moge zaburzac prace serca, chociaz podobno na etapie od 16/20 tyg ale ta immunologia niestety troche niewiadoma jest. 3Mam mocno kciuki:*
 
Ja mam duże skopane jade na accofil u i wielu innych Ale chyba daje rade [emoji4] mam nadzieję ze dzidzia rośnie
Jeśli bierzesz steryd przeciwciała nie powinny robić problemu [emoji4] dzięki i wzajemnie ;*
 
@motylkowelove bylam u wielu reumatologow i ginekologow i nikt nie daje na takie przeciwciala sterydu. Jestem tylko na clexane. Nie mam podstaw z takimi wynikami na steryd, mam nadzieje ze nie bedzie nic mi mieszac . to sa nieswoiste przeciwciala ktore same nie powinny psocic, masa wynikow ujemnych wiec nic konkretnego u mnie nie ma:/
 
Ja nie miałam przeciwciał i dostawalam steryd na wyciszenie organizmu . Teraz mam za mocne leki więc co pominięto ale wydaje mi się ze jak u Ciebie coś z immunologa to pasowało by coś więcej chociaż mam nadzieję ze tyle wystarczy [emoji4] też biorę clexan min [emoji4]
 
@motylkowelove pol roku spedzilam na forum poronienia nawykowe leczenie immunologiczne wiec accofil encorton sa mi dobrze znane, ale ja jeszcze nie wiem czy mam agresywny organizm i mam nadzieje ze sie nie dowiem. 1 strata to nie podstawa do sterydu, mam nadzieje ze nie bedzoe trzeba dzialac inaczej, a to tez nie cukierki wiec jak nie ma podstaw to nie ma zalecen, profilaktycznie to przy poronieniu nawykowym bym przyjmowala mam nadzieje ze nie beda potrzebne. Mialam wiele konsultacji , w lipcu planowalam jechac do immunologa doc Pasnika w łodzi ale udalo sie zaskoczyc, lekarze twierdza ze nie powinnam brac sterydu, wiec na razie tego nie robie
 
reklama
Ale się wam pochwalę, poszłam odebrać syna że szkoły z mężem i jedna z mam od razu spojrzała mi na brzuch i pyta się grze znów czy w ciazy jestem, mówię że tak I widząc jej minę pytam czy chce zgadnąć który miesiąc, to usłyszałam że 4ty :p no nie powiem dzisiaj piłeczka spora :)
 
Do góry