reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Faktycznie dwie karty się wypełniało :) a w ciąży muszę się zgłaszać do położnej teraz?
Masz już swoją położną skoro rodzilaś. Masz jedno czy więcej dzieci? Wybacz nie pamietam. Skoro już masz i chcesz żeby przyjeżdżała przed porodem przypomnieć wszystko co i jak to powinnaś się do niej zgłosić po tym 21 tc. Wiem, że mamy które rodzą któryś raz nie chcą lub nie potrzebują aż takiej pomocy położnej to wtedy jeśli się nie odezwą do położnej wcześniej to szpital powiadamia ( a raczej położne są w kontakcie ze szpitalem ) lub ty dzwonisz że wyszłaś z maleństwem ze szpitala. Tak to u nas wygląda :)
 
reklama
Hej kochane, jak wam noc minęła? Ja same głupie sny miałam aż się cieszę że już rano....
Ja muszę przyznać że ze synem miałam więcej koszmarów i zakręconych snów. Teraz jakoś tak spokojniej śpię. Ale pamietam jak te sny potrafiły zmęczyć. Teraz tez się zdarzają ale dużo rzadziej :).

Miłego i słonecznego dnia życzę! :)
 
Hej kochane, jak wam noc minęła? Ja same głupie sny miałam aż się cieszę że już rano....
Noc tragicznie. Wieczorem bylo mi strasznie niedobrze, wiec szybko zasnelam. Obudzilam sie po 1.5 godz i juz mialam problem z zasnieciem :/ a co do snow- od kiedy jestem w ciazy mam bardzo realistyczne sny i praktycznie codziennie cos mi sie sni.
 
@Kacprysiowo zgadza się u mnie też przychodziła położna z przychodni do której byłam zapisana. No chyba że w deklaracji wyboru położnej którą się wypełnia po zapisaniu w danej przychodzi wpiszesz inną położna. U mnie szpital zgłaszał do przychodni że urodziłam syna i od razu miałam telefon od położnej aby umówić wizytę.
 
Dziewczyny postawcie mnie do pionu, prosze. Do wizyty jeszcze tydzien, a ja zaczynam swirować. Nagle przestaly mnie dzisiaj bolec piersi po bokach, wiem ze to nie jest zaden wyrok, czy wyznacznik ciazy, ale martwi mnie to. :(
 
@Dagaa11 dzis chyba jakis felerny dzien mam to samo:( piersi czuje ale nie sa takie napiete i jeszcze dzis nie czulam mdlosci:( tak za nimi tesknie niech szybko wroca..tez mialam dzis mysli ze sie boje, wczoraj tyle mialam objawow caly dzien swirowaly jajniki macica sie rozpychala, mdlosci na maxa a od rana spokoj..ale kochana to chyba nie utrzymuje sie caly czas..niektore sie ciesza ze maja spokoj a my sie martwimy i boimy..ale wiem co czujesz po prostu nie mysle za duzo jak sa objawy a ja nie ma to mysle i sie boje..miejmy nadzieje ze najpozniej do jutra objawy wroca i starajmy sie byc dobrej mysli i nie myslec:) bedzie dobrze:* a kiedy masz wizyte? Ja 8 maja...
 
@Dagaa11 dzis chyba jakis felerny dzien mam to samo:( piersi czuje ale nie sa takie napiete i jeszcze dzis nie czulam mdlosci:( tak za nimi tesknie niech szybko wroca..tez mialam dzis mysli ze sie boje, wczoraj tyle mialam objawow caly dzien swirowaly jajniki macica sie rozpychala, mdlosci na maxa a od rana spokoj..ale kochana to chyba nie utrzymuje sie caly czas..niektore sie ciesza ze maja spokoj a my sie martwimy i boimy..ale wiem co czujesz po prostu nie mysle za duzo jak sa objawy a ja nie ma to mysle i sie boje..miejmy nadzieje ze najpozniej do jutra objawy wroca i starajmy sie byc dobrej mysli i nie myslec:) bedzie dobrze:* a kiedy masz wizyte? Ja 8 maja...
Ja mam wizyte 11 maja, wiec jeszcze troszke...
No ja wczoraj sie fatalbie czulam, okropbe mdlosci, piersi tkliwe. Dzisish boli podbrzusze, rano lekkie mdlosci, ale te pierai mnie martwia- niby sa lekko nabrzmiale, ale nie bola... Eh wiecznie coś :)
 
reklama
Ja mam wizyte 11 maja, wiec jeszcze troszke...
No ja wczoraj sie fatalbie czulam, okropbe mdlosci, piersi tkliwe. Dzisish boli podbrzusze, rano lekkie mdlosci, ale te pierai mnie martwia- niby sa lekko nabrzmiale, ale nie bola... Eh wiecznie coś :)
Ehhh weźcie moje okropne samopoczucie, mega mdłości, ból piersi, rozpierajacy się brzuch, sennosc, uczucie spinania brzucha.
Chętnie bym oddała i wzięła Wasz brak objawów [emoji12]

Ja wczoraj wieczorem byłam na kijkach z siostra, wieki nie byłam, a od razu lepiej jak się wieczorem przejdzie po świeżym powietrzu. Dziś też idziemy [emoji4]
 
Do góry