reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Dagaa11 ja w sumie piersi ciazowo w normie ale wlasnie mdlosci slabe ale juz cos zaczynam czuc i cos pobolewa podbrzusie wiec robi sie dobrze;) szalone jestesmy :D
 
reklama
Kurde dziewczyny, jak tak Was czytam to zastanawiam się czy ja w ogóle jestem w ciąży :D u mnie od początku żadnych mdłości, bóli, zachcianek.. jedynie piersi tylko pełniejsze, ale przy dotyku nie bolą. W sumie jeszcze nie poczułam, że jakaś fasolka się we mnie rozwija :p
 
@Dagaa11 mnie też piersi nie bolą A w 1 ciąży od samego początku czułam ból po bokach dość intensywny. Ja nadal KP. W sumie mało mam objawów od czasu do czasu podbrzusze ciągnie lub kłuje, większe zmęczenie odczuwam i głowa też boli najgorzej po całym dniu pracy. Trzeba myśleć pozytywnie u mnie dopiero 1 wizyta 16 maja. Czas szybko mi leci bo póki co cały czas pracuje.
 
U mnie wciąż brazowe uplawy. Co prawda z brunatnych przeszły w takie toffie ale i tak. Odkąd w ciazy jestem nie mam normalnych uplawow. Ani razu. Albo brąz albo susza....
 
Dziewczyny piszecie o pobolewających jajnikach, raz z jednej, raz z drugiej storny, o uczuciu rozpyvhania i ciągnięcia. A czy ktorąś boli brzuch typowo jak na okres? Czyli bol w dolnej czesci brzucha?
Ja mam takie bóle czasami tak jakbym miała dostać za chwilę miesiączkę I do tego jajniki mnie bolą
 
reklama
Kurde dziewczyny, jak tak Was czytam to zastanawiam się czy ja w ogóle jestem w ciąży :D u mnie od początku żadnych mdłości, bóli, zachcianek.. jedynie piersi tylko pełniejsze, ale przy dotyku nie bolą. W sumie jeszcze nie poczułam, że jakaś fasolka się we mnie rozwija :p
Ja tak samo
 
Do góry