reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Musze do pracy iść w piatek, pon i wtorek. Potem biore l4. Poprzednią ciążę pracowałam do 9 miesiąca. Teraz już taka głupia nie będę.

Fakt, po kupie znalazłam brunatne ślady na wkładce. Wyjątkowo od tygodnia mam zaparcia. A nigdy nie miałam!
Kefir i ogórek kiszony
Masakra, mam to samo. Wzdęcia i zaparcia, wieczorami najgorzej.
Moja siostra miała z tym poważne problemy i plamienia przez to parcie, nawet czopki nic nie pomagały.
Jak nie urok, to... zatwardzenie ;-)
 
reklama
Masakra, mam to samo. Wzdęcia i zaparcia, wieczorami najgorzej.
Moja siostra miała z tym poważne problemy i plamienia przez to parcie, nawet czopki nic nie pomagały.
Jak nie urok, to... zatwardzenie ;-)
U mnie pomaga w sumie ciepłe mleko, kakao czy cis takiego I mniej papu z wysoką zawartością węglowodanów :)
 
A jak urodziłaś w szpitalu to jaką położną wpisałaś w karty? Bo zawsze pytają? Pytają również o lekarza jakiego wybrałaś i może dlatego z marszu miałaś z tej przychodni położną.
Faktycznie dwie karty się wypełniało :) a w ciąży muszę się zgłaszać do położnej teraz?
 
reklama
Do góry