reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny dla mnie jazda 40km w jedną stronę zaczyna już się robić męcząca. Mąż ma urlop i robimy sobie małe wycieczki jednodniowe. Byliśmy wczoraj u mojej siostry i mały miał ubraną koszulkę z napisem Będę starszym bratem, czekaliśmy kto z domowników pierwszy przeczyta i nic nawet nie zauważyli, dopiero jak sami powiedzieliśmy żeby przeczytali to się siostra popłakała jak przeczytała. Reszta rodzeństwa mojego dowie się dopiero pod koniec miesiąca. Z położną nie wiem jak jest, wiem tylko że w 22 tygodniu muszę do środowiskowej zadzwonić.
 
reklama
Ja piłam syrop preenalen i pomógł. Herbata z miodem i cytryną. Jak lubisz chleb z czosnkiem to tez pomaga ;). Na gardło tantum verde.
Ja też piłam *spam* średnio pomagał do tego duzo ciepłej herbaty z cytryną i imbirem .Też gotowałam imbir i do tego miód i cytryna .Jeszcze mi został katar i odrywający kaszel po przeziębieniu .
 
Hej dziewczynki, melduję y się z fasolka, druga doba bez plamien, no wzięła się uspokoiła po usg :) chyba stwierdziła że dość mamie krwi wzburzyla I trzeba się ładnie zachowywać :) ja jeszcze dzisiaj na wolnym od lekarza, ale jutro już chce wrócić do pracy.... A jak tam Wasze brzuszki dzisiaj?
 
chyba tez sobie imbir kupie.. .jak nie zjem mdli jak zjem mdli bardziej, no dzis rano to juz wyjatkowo.podczas jedzienie tylko jest przyjemnie :D Ale zawsze mnie uspokajaja te objawy i nie mysle tyle o strachu;)
 
Próbowałam ciasteczek imbirowych.... Oj nie przeszło to u mnie :( wczoraj teściowa chciała mi dogodzić I zrobiła truskawki że śmietana I masa kokosowa.... Tyle że odkąd jestem w ciąży to mój ukochany kokos stał się głównym bodźcem do wymiotów :(:(
Za to miętowy herbata, sorbety i owoce pochłaniam jak szalona i brzuszek się cieszy hihi, no i sporo pieczywa, z masłem ewentualnie dżemem %)
 
@Julianna_Szcz moje tez najulubiensze jesiu teraz jest najgorszym,a wczoraj wciagnelam pajde ze smalcem i ogoreczkiem jak szalona:) na szczescie jest duzo jedzonka costam sie znajdzie, ale imbir moze do herbaty? Jeszcze nie testowalam..ogolnie herbata z cytryna i tak troche uspokaja moje mdlosci
 
reklama
Ja dzisiaj lepiej , tylko nie mogę się dobudzić jeszcze w piżamie chodzę ... zjadłam płatki z mlekiem ;p standardowo ... teraz chyba będą na śniadanie obiad i kolacje haha
 
Do góry