reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja jestem dopiero 6+4 i nikt nie wie. Nie pracuję obecnie, a rodzina jest w Polsce, więc nikomu niczego nie musiałam mówić. Czekam na pierwsze USG w niedzielę (7+2) i jeśli będzie ok, to może powiem siostrze i najlepszej kumpeli. Najbliższej rodzinie i przyjaciołom osobiście w Polsce (około 10tc), reszcie dopiero po pierwszym trymestrze albo i później.
Wie tylko jedna koleżanka, bo zaproponowała mi coś długofalowego czego nie mogłam dla niej robić, a nie chciałam kręcić ;)
 
Ja musiałam, w mojej sytuacji kooperacja z rodziną w PL to priorytet.
Plus w pracy też musieli wiedzieć, bo za dużo miałam wizyt I dni że nie byłam w stanie pracować...
No i syn, plus domownicy.
I wy :)
U mnie tez wiedza w pracy- bo dostalam od razu l4, takze nie dalo sie ukryc haha :D najblizsza rodzina tez wie. Co ma byc to bedzie, a dla mnie to zawsze dodatkowe wsparcie :)
 
U mnie mdłości ale głównie po jedzeniu i jak widzę mięso. Od dobrego tygodnia nie mogę ani jeść mięsa ani przechodzić w sklepie koło lad z mięsem bo mnie odrzuca. Piersi w zasadzie nie bolą, tylko sutki ale to jak dotkne. Bóle brzucha to tak bardzo rzadko, raz, dwa razy dziennie coś tam zakuje. Podbrzusze znowusz ani razy od samego początku. No i ogólnie jeść mi się nie chce, wręcz zmuszam się dodo jedzenia.
Ja z chłopcami w ciąży nie mogłam patrzeć na mięso, więc może jednak chlopiec?
Hehe możemy na razie gdybac :) szczesciary mogą poznać płeć ok 13 tyg :) często na prenatalnyxh się dowiadują kobietki :)

A u mnie co do płci to jakoś nie mam parcia żeby już wiedzieć :) i tak teraz nie mam na to żadnego wpływu. Moja znajoma u tego gina co ja prowadzę teraz ciąże ok 13 tyg dowiedziała się że chyba będzie chłopak a do 30 tyg tak się odwracalo że nie można było potwierdzić płci ale okazało się że to dziewczynka hehe
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam pytanie (moze troche na wyrost) do tych co juz rodzily: jak wczesnie nalezy podpisac umowe z polozna (jesli sie chce miec wlasna) i zapisac na szkole rodzenia?
Nie ukrywam, ze chodzi mi o Warszawe, czytalam w Internecie, ze niektorzy robi to tuz po poczeciu i zastanawiam sie czy czegos nie przespalam, choc wydaje mi sie to mocno na wyrost ;)
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie (moze troche na wyrost) do tych co juz rodzily: jak wczesnie nalezy podpisac umowe z polozna (jesli sie chce miec wlasna) i zapisac na szkole rodzenia?
Nie ukrywam, ze chodzi mi o Warszawe, czytalam w Internecie, ze niektorzy robi to tuz po poczeciu i zastanawiam sie czy czegos nie przespalam, choc wydaje mi sie to mocno na wyrost ;)
Ja jak się chciałam zapisać w pierwszej ciąży to na szkole rodzenia można było się zapisać dopiero w 20 tyg ciąży
 
Do góry