reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Termin na 30 listopada
Ale Ja wam mowie bedzie 1 grudzieñ
 

Załączniki

  • IMG-20180502-WA0000.jpeg
    IMG-20180502-WA0000.jpeg
    425,6 KB · Wyświetleń: 99
reklama
@Darina88 ale super zdjatko! Jaka duza juz dzidzia?pytam bo mam starsza ciaze a dokladnie jeszcze mi nie określił gin i ciekawa jestem. pieknie!
 
Wygląda jak crl 28.3mm!! Wow no to nieźle. Moja oliwka miała w poniedziałek niecale 22mm a termin w teorii na 7.12 :)
 
@Darina88 ale super zdjatko! Jaka duza juz dzidzia?pytam bo mam starsza ciaze a dokladnie jeszcze mi nie określił gin i ciekawa jestem. pieknie!

28.3 dokladnie.. chodze i gadam 3 cm szczescia, sama do siebie!
Taaaka szczesliwa! :) ale nie rozumiem.. Pani gin mi powiedziala i na ekranie bylo 9w4d a tu mam 9.2 czemu? Grunt ze wszystko dobrze.. i jak ono sie krecilo.. raczki, nozki takie pyciii.. no cos pieknego! :)
 
28.3 dokladnie.. chodze i gadam 3 cm szczescia, sama do siebie!
Taaaka szczesliwa! :) ale nie rozumiem.. Pani gin mi powiedziala i na ekranie bylo 9w4d a tu mam 9.2 czemu? Grunt ze wszystko dobrze.. i jak ono sie krecilo.. raczki, nozki takie pyciii.. no cos pieknego! :)
Gratuluje ja mam we wtorek wizyte mam nadzieje ,że też zobacze jak sie rusza (moje marzenie) ide teraz wyniki odebrac ale jakos mam lęk czy sa dobre. A ty juz robilas te wsztkie wyniki ?
 
28.3 dokladnie.. chodze i gadam 3 cm szczescia, sama do siebie!
Taaaka szczesliwa! :) ale nie rozumiem.. Pani gin mi powiedziala i na ekranie bylo 9w4d a tu mam 9.2 czemu? Grunt ze wszystko dobrze.. i jak ono sie krecilo.. raczki, nozki takie pyciii.. no cos pieknego! :)

Na dole masz 9w4d :)
Sa rozne pomiary z tego co sie orieentuje, ale wg CRL wszystko sie zgadza!
Gratulacje!
 
Gratuluje ja mam we wtorek wizyte mam nadzieje ,że też zobacze jak sie rusza (moje marzenie) ide teraz wyniki odebrac ale jakos mam lęk czy sa dobre. A ty juz robilas te wsztkie wyniki ?
Ja sie nie spodziewałam takiego obrazka dzisiaj! Dzisiaj mnie normalnie nic nie boli!
Badania robiłam w wielką sobote. Pamietam bylam rano w laboratorium. Ale wszystko ok. Pozniej mialam jakies plamienia.. ale mieszkam w Nl (selekcja naturalna do 3m) i ich to nie rusza.. wiec nie biore nic oprocz kwasu.
 
Dziewczyny ale się denerwuje :baffled: siedzę w poczekalni i za chwile wchodzę. Tak się boję, bo poprzednia ciąża na tym etapie przestała się rozwijać.... :hmm:
 
reklama
28.3 dokladnie.. chodze i gadam 3 cm szczescia, sama do siebie!
Taaaka szczesliwa! :) ale nie rozumiem.. Pani gin mi powiedziala i na ekranie bylo 9w4d a tu mam 9.2 czemu? Grunt ze wszystko dobrze.. i jak ono sie krecilo.. raczki, nozki takie pyciii.. no cos pieknego! :)
Ja byłam tak że szczęścia Żary Zana że nawet się nie przyglądałam, mój mąż patrzył, a ja się do niego głową tulalam i wylam więc nawet nie wiem czy fasolka brykala :) następne usg już genetyczne za 22 dni, więc na pewno będą fajne zdjęcia :) :) dzisiaj teoretycznie wg ostatniego usg mamy 9t1d :) :)
 
Do góry