reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja sie nie spodziewałam takiego obrazka dzisiaj! Dzisiaj mnie normalnie nic nie boli!
Badania robiłam w wielką sobote. Pamietam bylam rano w laboratorium. Ale wszystko ok. Pozniej mialam jakies plamienia.. ale mieszkam w Nl (selekcja naturalna do 3m) i ich to nie rusza.. wiec nie biore nic oprocz kwasu.
Super, zazdroszcze Ci tal duzej fasolki :) ja mam wizyte za 9 dni i juz mnie nerwy zżerają ;)
 
Dziewczyny ale się denerwuje :baffled: siedzę w poczekalni i za chwile wchodzę. Tak się boję, bo poprzednia ciąża na tym etapie przestała się rozwijać.... :hmm:
3 mam kciuki [emoji4] ja taka wizytę mam w piątek...
Mam nadzieję ze dzidzia rośnie bo ja objawy mam silne mimo że to nie wyznacznik to uspokaja
 
28.3 dokladnie.. chodze i gadam 3 cm szczescia, sama do siebie!
Taaaka szczesliwa! :) ale nie rozumiem.. Pani gin mi powiedziala i na ekranie bylo 9w4d a tu mam 9.2 czemu? Grunt ze wszystko dobrze.. i jak ono sie krecilo.. raczki, nozki takie pyciii.. no cos pieknego! :)
Gratulacje [emoji4] duża dzidzia [emoji4]
 
TSH dziecko nie "widzi " ale dobrze utrzymać na poziomie max 2 bo też jak idzie w górę to sygnał że trzeba tabletki . FT 4 ważniejsze mi poszło w górę jak zaszlam też ale zwiększyłam tabletki i wszystko w normie teraz
 
reklama
Do góry