reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@shiran85 dlaczego niewskazany? To suplement, który z powodzeniem stosuje większość ciężarnych. Jeśli jednak się boisz polecam Tobie gorzką czekoladę, ona także uzupełni braki :)

Sama biorę magne b6
 
reklama
Ehhhh, muszę napisać, bo znowu mam lekkiego doła.
Byłam dzisiaj na wizycie, liczyłam już na serduszko w końcu, ale znowu nic. Jest pęcherzyk i jest zarodek. Ze względu na moje długie i nieregularne cykle ginekolog określiła wiek ciąży na 5 tygodni - to też z wielkości zarodka.
To co ją niepokoi to to, że pęcherzyk słabo rośnie. Od ostatniej wizyty sprzed tygodnia urósł tylko o 1,14 mm... Chyba, że to kwestia mierzenia.
Następna wizyta 7 maja, znowu to czekanie i tkwienie w niewiadomej.
 
Cześć dziewczyny, u mnie dzisiaj slabszy dzień. Mdłości trochę zelzaly, ale sil brakuje.

Mam do Was pytanie, może któraś się będzie orientowac. Ktore ryby sa najlepsze dla ciezarnych? Wiem, ze wazne sa te kwasy dha, ktore znajduja sie w rybach. Wiem tylko tyle, ze sledzie sie raczej odradza.
 
reklama
Ehhhh, muszę napisać, bo znowu mam lekkiego doła.
Byłam dzisiaj na wizycie, liczyłam już na serduszko w końcu, ale znowu nic. Jest pęcherzyk i jest zarodek. Ze względu na moje długie i nieregularne cykle ginekolog określiła wiek ciąży na 5 tygodni - to też z wielkości zarodka.
To co ją niepokoi to to, że pęcherzyk słabo rośnie. Od ostatniej wizyty sprzed tygodnia urósł tylko o 1,14 mm... Chyba, że to kwestia mierzenia.
Następna wizyta 7 maja, znowu to czekanie i tkwienie w niewiadomej.
Nie martw sie. U mnie w sobote byl 5t6d i tez byl tylko pecherzyk i cialko zolte. To jest jeszcze za wczesnie po prostu. Zarodeczek jest jeszcze za maly. Kwestia dni i bedzie widoczny. Tylko sie nie stresuj niepotrzebnie :)
 
Do góry