reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, u mnie dzisiaj slabszy dzień. Mdłości trochę zelzaly, ale sil brakuje.

Mam do Was pytanie, może któraś się będzie orientowac. Ktore ryby sa najlepsze dla ciezarnych? Wiem, ze wazne sa te kwasy dha, ktore znajduja sie w rybach. Wiem tylko tyle, ze sledzie sie raczej odradza.
Czemu sledzie sie odradza? Ja mam smaki ciagle na ryby :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie dzisiaj slabszy dzień. Mdłości trochę zelzaly, ale sil brakuje.

Mam do Was pytanie, może któraś się będzie orientowac. Ktore ryby sa najlepsze dla ciezarnych? Wiem, ze wazne sa te kwasy dha, ktore znajduja sie w rybach. Wiem tylko tyle, ze sledzie sie raczej odradza.
Ja tez sie tak czuje dzisiaj nie mam na nic siły. Dobija mnie to .
 
@patuśka dlaczego śledzie się odradza ja w poprzedniej ciąży jadłam 4 wiadra kilogramowe śledzi na tydzień takie miałam parcie na śledzie najlepiej słone i nic mi po nich nie było. Z ryb to chyba ogólnie wszystkie można tylko nie surowe i wędzone też słyszałam że się odradza że względu na toksyny w dymie czy coś takiego
 
Dziewczyny zamecze Was tymi moimi plamieniami. Teraz to już nawet nie są brązowe tylko bardziej żółte, jasnopomaranczowe, beżowe. Ciężko określić kolor w każdym razie jeszcze nie jest normalnie. Zobaczymy jutro.
Wg mnie plamienie ustępuje po progesteronie. Ja tak miałam. Taki beżowy kolor, później ledwo żółty a teraz biel i czasem lekka żółć.
 
Wczoraj czytałam w internecie że w ciąży nie powinno się brać. I teraz już nie wiem. Czy brać.
@motylkowelove ile bierzesz dziennie? Ja brałam dwie. Od wczoraj odstawiłam.
To jakas bzdura ze nie mozna brac magnezu w ciazy. Moj gin sam zalecil zeby brac na stale co najmniej 2xdziennie. Wazne zeby magnez byl z wit b6 - chodzi o przyswajalnosc. Ja biore 3xdziennie magnez. A i magnezu nie mozna przedawkować bo nadmiar jest wydalany z organizmu.
 
A z takich luźnych tematów to widziałyście Kate parę godzin po porodzie? Jestem w szoku, że szpilki, pełen make up i sesja przed szpitalem. Tylko współczuć ;)
 
Właśnie czasem mam delikatne swędzenie ale często dostaje alergii na proszki do prania i kladlam to na karb tego. Nawet miałam gina o to zapytać w piątek ale tak się zestresowalam tym samym pecherzykiem że mi z głowy wyleciało.
Tak apropo śluzu to w ciazy to normalne ze jest jego bardzo duzo. Natomiast rzeczywiście jesli sa brazowe uplawy to moze byc pęknięte naczynko ale żółtawy sluz moze swiadczyc o infekcji i wtedy warto zrobic szybko wymaz i poddac sie leczeniu.
 
reklama
A z takich luźnych tematów to widziałyście Kate parę godzin po porodzie? Jestem w szoku, że szpilki, pełen make up i sesja przed szpitalem. Tylko współczuć ;)
No masakra.. biedna. Takie pozowanie to byloby ostatnie o czym mysle i na co mam chec po porodzie -.-
 
Do góry