reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam :) gratuluje nowym mamusia ;)
Zaliczylam komisariat i lekarza z corka, wyniki ma dobre wiec juz moge spokojnie czekac na swoja srodowa wizyte :) juz sie nie moge doczekac a z drugiej strony baardzo sie boje. Dzis zaliczylam pierwsze mdlosci :)

Wanilia jestesmy na tym samym etapie ciazy :) jesli lekarz mowi ze to nic groznego to moze warto mu zaufac :) i nie stresowac sie bo to ma ogromny wplyw na kropeczke.
W zasadzie on nie powiedział, że to nic groźnego tylko, że w szpitalu i tak niewiele więcej zrobią, bo na tak wczesnym etapie podaje się duphaston albo inny progesteron no i trzeba czekać. Rozmowa z nim mnie nie uspokoiła, ale uspokajają mnie wasze wpisy :) Byłam już dwa razy w toalecie i jest czyściutko. Ale wczoraj też tak było, przez większość dnia nic i tylko raz na jakiś czas niewielkie plamki.
 
reklama
W zasadzie on nie powiedział, że to nic groźnego tylko, że w szpitalu i tak niewiele więcej zrobią, bo na tak wczesnym etapie podaje się duphaston albo inny progesteron no i trzeba czekać. Rozmowa z nim mnie nie uspokoiła, ale uspokajają mnie wasze wpisy :) Byłam już dwa razy w toalecie i jest czyściutko. Ale wczoraj też tak było, przez większość dnia nic i tylko raz na jakiś czas niewielkie plamki.
Cóż, przynajmniej masz legalny dostęp do duphastonu :D ja muszę sprowadzać i brać wbrew wiedzy lekarzy....
 
Witam :) gratuluje nowym mamusia ;)
Zaliczylam komisariat i lekarza z corka, wyniki ma dobre wiec juz moge spokojnie czekac na swoja srodowa wizyte :) juz sie nie moge doczekac a z drugiej strony baardzo sie boje. Dzis zaliczylam pierwsze mdlosci :)

Wanilia jestesmy na tym samym etapie ciazy :) jesli lekarz mowi ze to nic groznego to moze warto mu zaufac :) i nie stresowac sie bo to ma ogromny wplyw na kropeczke.
Nie będą Cię już ganiac mam nadzieję na komisariat :) żebyś mogła wspokoju przeżyć okres ciąży :)
 
@Tutti_frutti_by-Iga kochana dziękuję , ze pytasz ;* gratuluję cudu ! <3 niech pięknie rośnie @Dagaa11 Tobie tak samo :*

No i całej reszcie życzę spokojnej ciąży :)

@martakratka dzięki za wywołanie :)

Wiecie ja tak sobie siedzę w krzaczkach trochę :p tak jak Wam pisałam czekam na moment gdzie będzie trochę stabilniejszy grunt ... bo ta moja radość jest jak bańka mydlana i tak na spokojnie podchodzę do tego wszytskigo :) u nas chyba wszystko dobrze na razie bez zmian czujemy się tak samo , doszły tylko sny erotyczne i orgazmy przez sen hehe hormony... przez co aż strach się budzić rano , bo akurat nie życzę sobie skurczy macicy , bo się boję ;p ale niestety na to nie ma rady .
No i od 2 dni wyskoczył mi balonik malutki , ale pewnie temu ze ja jestem sucharek i też genetycznie u nas tak . No i wierzę w mojego maluszka , że będzie już tylko dobrze <3
Zapisałam nas na prenatalne , bo trzeba do przodu i mnie Pani ledwo wcisnęła na 2 czerwca ... także zapisani jesteśmy miejmy nadzieję , że po drodze nie będzie niespodziewanek

Dziękuję Wam raz jeszcze za zainteresowanie :* wszystkim mocno kibicuję ;*

Ciesze sie ze dalas nam znac o sobie! Co robisz calymi dniami?? Jaki typ badan prenatalnych bedziesz robic?
Ja w poprzedniej ciazy. W 15 tygodniu zrobilam nieinwazyjne badanie prenatalne w polsce to sie chyba nazywa nifty albo harmony. Teraz Jesli wszystko bedzie dobrze to tez to zrobie albo Jesli lekarZ zleci to amniopunkcje. Mam 33 lata.
Wiecie jak to wyglada w Polsce?
 
Złożyłam dziś rezygnację z wychowawczego i od następnej wizyty idę na l4. Zamówiłam mojemu małemu koszulkę z napisem " będę starszym bratem" i w ten sposób oznajmimy rodzinie ciekawa jestem które pierwsze przeczyta napis:)
 
reklama
Do góry