reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dokładnie. Ja 4 lata temu w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych objawów, raz mnie zemdlilo, żadnych plamien, brzuch mnie nie bolał, zgaga pojawiła się dopiero początkiem 3 trymestru jak młoda zaczęła uciekać żołądek. W połowie drugiego zaczął się stawiać brzuch. W pierwszym trymestrze nic mnie nie bolało, tylko lekko sutki wrażliwe były.

A teraz wszytko mi dolega Hehe
Dokladnie, kazda ciaza jest inna. Ja z corka tez nie mialam zaaadnych objawow, nic, no moze jedynie sennosc. A teraz? Mdlosci, sennosc, pecherz i miliony innych dziwnych rzeczy
 
reklama
Jak bierzesz ze strony np tej co moje suwaczki są to po stworzeniu suwaczla kppiujesz pierwszy link, wklejasz go w ustawieniach ko ta sygnatura bodajże, po zapisaniu powinien być. Ja wczoraj robiłam i udało się.
Ja na aplikacji nie widze Twojego suwaczka, nie widze zadnych suwaczkow. Tez tak macie na aplikacji?
 
Postaraj się uspokoić, choć wiem ze nie jest to łatwe. Ale uważam, ze jeśli działo by się coś złego to już byś o tym wiedziała. Nie ma skurczy a to tez powinno cię uspokoic. Jedynie dla pewności i spokoju zrobiłabym tą betę i progesteron. Lepiej zrobić to niż ingerować tam głowicą usg przy tym plamieniu. Ale to moje zdanie. A jak co, to poczekaj chociaż do końca tygodnia z usg. Trzymam cały czas kciuki i myśl pozytywnie!
 
reklama
Postaraj się uspokoić, choć wiem ze nie jest to łatwe. Ale uważam, ze jeśli działo by się coś złego to już byś o tym wiedziała. Nie ma skurczy a to tez powinno cię uspokoic. Jedynie dla pewności i spokoju zrobiłabym tą betę i progesteron. Lepiej zrobić to niż ingerować tam głowicą usg przy tym plamieniu. Ale to moje zdanie. A jak co, to poczekaj chociaż do końca tygodnia z usg. Trzymam cały czas kciuki i myśl pozytywnie!
jeśli mnie odwaga nie opuści jutro pójdę na bete i/lub progesteron. Z USG się na pewno wstrzymam minimum do końca tygodnia bo też nie chcę żeby tam mi ciągle ktoś grzebał. Poza tym jeszcze tak sobie myślę... A może właśnie przy badaniu pękło jakieś naczynko i teraz powolutku to schodzi razem ze śluzem? A że leżę plackiem i więcej śluzu jest tylko jak się poruszam no to jeszcze to trwa?
 
Do góry