reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Jeśli nie ma to nic złego, ale jeśli miała silne ewidentne i nagle znikły to byłby to powód do wizyty szybciej u lekarza. Chciałam się upewnić że poza brazowymi uplawami nie ma niczego bardziej niepokojącego co mogłoby ją nakręcić, to wszystko :)
 
reklama
Skup się na tym że nie ma bólów, że nie plamisz jak leżysz, więc możesz to kontrolować, że jest tu nad czym pracować :) zachowaj wiarę i czystość umysłu, spójrz na to obiektywnie, jest dużo różnic między lekkimi plamieniami a skurczom bólem i krwią. Uwierz w fasolke, czasem trochę wiary potrafi sprawić cuda
Dziękuję Ci za słowa wsparcia :) Moja pierwsza ciąża w wieku 21 była nieplanowana i płakałam w niej z zupełnie innych powodów. Nie wiedziałam wtedy, że mogą być jakieś plamienia, nie martwiłam tym, że nie mam żadnych objawów a wręcz cieszyłam, że nic mi nie dolega. Wszystko było książkowo, no może prawie bo jednak skończyło się cc. Nie uważałam wtedy jakoś specjalnie na siebie bo nawet by mi do głowy nie przyszło, że trzeba :) A teraz takie problemy...
 
Nie ma się co doszukiwać objawów w tak wczesnej ciąży ;) Tylko się dziewczyna nakręci, że żadnych nie ma, a to przecież o niczym nie świadczy.
I tak się nakręcam :) Ale z drugiej strony tak jak pisałam wyżej w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów więc trochę sie pocieszam, że może taka moja uroda...
 
Nie ma się co doszukiwać objawów w tak wczesnej ciąży ;) Tylko się dziewczyna nakręci, że żadnych nie ma, a to przecież o niczym nie świadczy.
Dokładnie. Ja 4 lata temu w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych objawów, raz mnie zemdlilo, żadnych plamien, brzuch mnie nie bolał, zgaga pojawiła się dopiero początkiem 3 trymestru jak młoda zaczęła uciekać żołądek. W połowie drugiego zaczął się stawiać brzuch. W pierwszym trymestrze nic mnie nie bolało, tylko lekko sutki wrażliwe były.

A teraz wszytko mi dolega Hehe
 
Dziękuję Ci za słowa wsparcia :) Moja pierwsza ciąża w wieku 21 była nieplanowana i płakałam w niej z zupełnie innych powodów. Nie wiedziałam wtedy, że mogą być jakieś plamienia, nie martwiłam tym, że nie mam żadnych objawów a wręcz cieszyłam, że nic mi nie dolega. Wszystko było książkowo, no może prawie bo jednak skończyło się cc. Nie uważałam wtedy jakoś specjalnie na siebie bo nawet by mi do głowy nie przyszło, że trzeba :) A teraz takie problemy...
Ja miałam pierwsza ciąże w wieku 21 lat również ale od 8tc lezalam z wykrytym poronieniem zagrażającym.w szpitalu ladowalam co drugi tydzień, czasem na kilka dni, czasem na tydzień, czasem na dwa. Skurcze non stop, za mało wód, bóle, skracajaca się szyjka itd itp. Było CC dzień po odstawieniu duphastonu. Młody był odwrócony pupa. To był 37t4d.

Nie miałam lekko nigdy jeśli chodzi o te sprawy. Ani moja mama. Ani siostra. Wiem jak to jest żyć w strachu. Z dnia na dzień modląc się o brak krwi na wkladce. Ale jesteśmy silne. Uwierz my w to :)
 
@Wanilia89 współczuję Tobie stresów. Będę mocno trzymać kciuki abyś zyskała spokój. I jeśli najdzie Cię zwątpienie przypomnij sobie historie niektórych dziewczyn z tego forum, które mimo złych rokowań potrafiły zaskoczyć. Nic więcej zrobić nie możesz, łykaj progesteron, może też magnez i postaraj się nie wariować :*
 
Myślałam o tym. Ale USG miałam przecież dopiero co bo w piątek. Wizytę mam 4 maja.

Właśnie do niego dzwoniłam. Kazał brać duphaston 3x1 i czekać. Stwierdził że w szpitalu i tak mi nic innego nie dadzą.
A ja jestem załamana. Tak bardzo chcieliśmy tej dzidzi. Po poronieniu w lutym szybko się podnioslam bo trzymało mnie to ze za chwile miałam być znów w ciąży. Jeszcze lekarz powiedział że drugi raz raczej się to nie powtórzy a tu znowu...
Dziewczyny udowodniły że cuda się zdarzają więc życzę Ci żebyś znalazła wewnętrzny spokój i żeby te plamienia ustalmy a na wizycie zobaczysz że wszystko rozwija się prawidłowo :)
 
reklama
Do góry