reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziś w sklepie koleżanka spytała czy ja przypadkiem w ciąży nie jestem.Mam duży brzuch a to dopiero początek.Fakt z synami przytyłam ponad 20kg.Teraz nie chciałabym tak dużo.Nie jem dużo a mimo to rosnę szybko.[/QUO to nieźle i co powiedziałaś? Mi syn wczoraj powiedział ,ze jestem gruba. Bo mam wystajacy brzuch i za duzo jem. A zawsze bylam szczupla ale tego brzucha nie da aie wciągnąć a to dopiero 7 tyg
 
reklama
Cześć kobitki :) u nas jeszcze nie pada, ale jakoś szaro jest. Dzisiaj przechodze z luteiny na duphaston. Kurcze strasznie deberwuje mnie stosowanie tej luteiny dopochwowej, caly czas musze lata z wkładką :/ a duphaston jednak wygodniejszy :)
 
Dziś w sklepie koleżanka spytała czy ja przypadkiem w ciąży nie jestem.Mam duży brzuch a to dopiero początek.Fakt z synami przytyłam ponad 20kg.Teraz nie chciałabym tak dużo.Nie jem dużo a mimo to rosnę szybko.
to nieźle i co powiedziałaś? Mi syn wczoraj powiedział ,ze jestem gruba. Bo mam wystajacy brzuch i za duzo jem. A zawsze bylam szczupla ale tego brzucha nie da aie wciągnąć a to dopiero 7 tyg
 
Dzień doberek :) ja też dzisiaj zjawilam się w pracy, po ciężkiej nocy, goście o 4.30 rano wyjezdzali więc o 3.30 wstalismy z mężem ich pożegnać, następnie o 6 rano pobudka na tabletkę I o 7 ostatecznie wyjść z wyra żeby na 8 dotrzeć do pracy.

Teraz czekam do 9 i idę po śniadanie, w domu za dużo się nalezalam I nie zdążyłam nic zjeść :(
U mnie też 2kg na plusie, z 51.5 jest coś około 53.5-54 kg.
Oby do 14....

A pogoda szaro chłodno i w ogóle nie fajnie :(
 
czesc dziewczyny, gratuluje ciaz i zycze wam spokojnych miesiecy oczekiwania . szukalam niedawno watku czy juz gdzies sa grudniowe mamy 2018 bo mialam termin na 4 grudnia , ale niestety nie bedzie nam to dane , trzymajcie sie i dbajcie o siebie :)
 
Dziewczyny, czy któraś z Was bierze Femibion 1- do końca 12 tygodnia ciąży? Od kilku dni jakoś nie mam apetytu. Niby jestem głodna i nakładam sobie na talerz porcję jak dla konia, a po trzech kęsach mam odruch wymiotny. Tylko ze słodyczami tak nie mam... Codziennie paczkę Kinder Schoko-Bons do kawy zbożowej wciągam bez problemu. Przez to boję się, że nie dostarczam dzidzi wystarczająco witamin. Byłam w aptece i pani mi poleciła właśnie Femibion. Ma w składzie też kwas foliowy, który lepiej się przyswaja (cokolwiek to znaczy) w dawce 400, więc ten, który brałam dotychczas odstawiłam - dawka była ta sama.
Ja biorę Femibion :)
 
A ja nadal plamie. Po nocy było ok i cały wieczór wczoraj też ok. Więc pozwoliłam sobie wstać z łóżka żeby chociaż przelewy porobić. Szukałam w szafce rachunków i tak przeglądając papiery poczułam ciepło. Od razu polecialam po papier. Ale i tak kilka kropel pobrudzilo bieliznę. Taki rzadki śluz w takim brunatnym kolorze. Dodam że często czułam jak mi leci więcej śluzu nawet jak nie byłam w ciąży dlatego stosuje wkładki ale zwykle jest on kremowy albo jasnozoly. Czyli jednak nie jest dobrze :( A naprawdę miałam nadzieję...
 
reklama
A ja nadal plamie. Po nocy było ok i cały wieczór wczoraj też ok. Więc pozwoliłam sobie wstać z łóżka żeby chociaż przelewy porobić. Szukałam w szafce rachunków i tak przeglądając papiery poczułam ciepło. Od razu polecialam po papier. Ale i tak kilka kropel pobrudzilo bieliznę. Taki rzadki śluz w takim brunatnym kolorze. Dodam że często czułam jak mi leci więcej śluzu nawet jak nie byłam w ciąży dlatego stosuje wkładki ale zwykle jest on kremowy albo jasnozoly. Czyli jednak nie jest dobrze :( A naprawdę miałam nadzieję...
A kiedy masz wizyte? Nie myslalas, zeby podjechsc dzisiaj do lekarza albo na izbe?
 
Do góry