reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Jakos nie umiem Was zostawic.. szybko przywiazuje sie do ludzi.
Dziękuję, czuje sie okej, troche boli ale do wytrzymania
Tez się cieszę ze jesteś :). Nospe bierzesz? Współczuje ci bardzo te skurcze są okropne :( Straszne ile trzeba się nacierpieć żeby potem mieć to szczęście :(.

No nic, nowy dzień i uszy do góry ;). Muszę zawieźć syna do szkoły, potem trochę popracować, obiadek i popołudniu na taekwondo :D Mam nadzieje, że jakoś zleci szybko ten dzień i będzie w końcu ten piątek!

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące i betujące ;)
Miłego dnia, oby był lepszy od poprzedniego!
 
Witam, trzymam kciuki &&& za dzisiejsze wizyty i bety :)
U mnie piekne sloneczko, budzik meza obudzil mnie o 6 no i juz nie zasnelam heh a tak lubialam pospac do 8,9 :D
 
Martwie sie troszke o moja fasolke pozatym mam ciche dni z moim partnerem i bardzo mi z tym zle....
No wlasnie.....narazie jesstem u rodzicow. Musze troche odreagowac...a On niech przemysli.
Oj. To poważnie.. Nie powinnaś się denerwować. [emoji4] Nie wiem o co poszło ale może warto zacząć rozmawiać..
Jakos nie umiem Was zostawic.. szybko przywiazuje sie do ludzi.
Dziękuję, czuje sie okej, troche boli ale do wytrzymania
Dobrze, że jesteś [emoji5]
 
Tez się cieszę ze jesteś :). Nospe bierzesz? Współczuje ci bardzo te skurcze są okropne :( Straszne ile trzeba się nacierpieć żeby potem mieć to szczęście :(.

No nic, nowy dzień i uszy do góry ;). Muszę zawieźć syna do szkoły, potem trochę popracować, obiadek i popołudniu na taekwondo :D Mam nadzieje, że jakoś zleci szybko ten dzień i będzie w końcu ten piątek!

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące i betujące ;)
Miłego dnia, oby był lepszy od poprzedniego!
Nic nie biore.. az tak tragicznie nie jest
 
Hej dziewczyny, ja też jestem z Wami od rana. Zrobiłam bete bo mi kazali następną mam zrobić w sobotę, chciałabym mieć to już za sobą.
 
Witajcie,
Słonko za oknem a ja mam doła. Nie wiem czy to hormony czy wczorajsze wieści z forum ale tak mi smutno że masakra. Jeszcze poczytałam na siepomaga o Karolku Stadniku i tak sie przejęłam ze sie popłakałam.
Jestem szczesciara ze urodziłam trójkę zdrowych dzieci ale trudno sie godzić z tym ze tyle dzieci cierpi, tak nie powinno być.
Przepraszam Was za te moje smuty.

Tez mialam dreszcze w pierwszych dniach gdy sie dowiedziałam o ciąży, to chyba przez podwyższona temperaturę.
Strasznie dokuczają mi wzdecia, brzuch mam jak balon. Nie wiecie czy cos mozna na to brać?
 
reklama
No nie wiem ja cukru prawie 0 [emoji6]
A glukoza to czysta glukoza i nie wolno zbyt często narażać organizmu na obciążenie Ale ale ile e w tym prawdy nie wiem sama robiłam w zasadzie raz a potem jak coś po 20tyg albo kiedy lekarz zaleci .

Odnośnie cytryny Panie w labie chyba miały rację że trochę tego cukru zawiera
Ja miałąm cukrzycę w 2 ciąży i tylko raz robiłam obciążenie glukozą, potem tylko sama w domu glukometrem. Teraz lekarka też nic mi nie zaleciła robić, tylko zwykle badanie na poziom cukru bez obciążania .
 
Do góry