reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Nie wiem jak Wam ale mi już ciezko sie schylać i kucać. Niby brzuch nie jwst jakiś wielki ale już zaczyna zawadzać. A tu obowiazkow ani mniej;)

W środę mam wizyte i juz odczuwam stresik.

Tymczasem dalszy ciąg relaksu / o ile moze byc relaks z 2.5latkiem/ :)

Oooo dokladnie tak :) dzis z mezem jak sprzatalismy samochod to wlasnie sie zorientowalam ze ja juz nie potrafie sie normalnie schylac :D a i brzuch sie spinal caly czas.
Mnie czeka tydzien pelen wrazen :D w pon corka pierwszy dzien do przedszkola i na badania ide bede pic cudowna glukoze :) w czwartek mam wizyte a w piatek wyjezdzamy w gory :)
 
reklama
@Zuzik1981 no troche tak, skrobiemy na fb, w sumie niby bylo troche dziewczyn ktore nas podczytywaly ale jakos nie chcą sie tu udzielać tutaj:p zagladam tez na BB no ale cisza, a myslalam ze moze nowe dziewczyny rozkreca wątek ;)
 
reklama
Do góry