reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Jesli jestes na zwolnieniu lekarskim i zamierzasz zmienic miejsce zamieszkania to w razie kontroli powinnaś zawiadomic ZuS albo pracodawcę, to wszystko zalezy od tego w jak duzej firmie pracowalas. Jesli w firmie która zatrudnia ponizej 20 pracowników to Zus a jesli powyżej 20 to swojemu pracodawcy. Sprawdzone info w Zusie bo sie dowiadywalam:p wiele osob i tak tego nie zglasza ale takie info na przyszłość ode mnie:p
 
Hej ja dziś po wizycie. Maluszek wazy 680 gram. Mamy 23 i pol tyg. Wszystko u niego ok. Dalej jest chlopczykiem;) I na te okolicznosc kupilam kilka ciuszkow jakis czas temu / smyk i ich promki...!/ Szalec z zakupami nie mam jak bo mam juz w domu jednego chlopczyka.

W przyszlym tygodniu glukoza. Na wadze ok 3.5 kilo na plusie. Apetyt sredni. Kopniaczki i seriale umilaja mi wlasnie wieczór.
 
U mnie tez 23 i pół tygodnia, a wizytę mam jutro, podejrze co tam słychać u mojej kruszynki ;) i nawet z waga idziemy podobnie bo tez okolo 3,5 kg na plusie jak sie zwaze po calym dniu:p tez pewno dostane skierowanie na glukoze a to sobie zrobie jakos w polowie wrzesnia:)
 
@MatiMar bo Ty chhyba masz termin tak jak ja na 31.12 hihi. Liczę na cc a to chyba robia szybciej. Ciekawe ile Twoja dzidzia wazy. Ja mam predyspozycje do hodowli duzych noworodków

Aha! Włączyło mi sie wicie gniazda. Przerabiam logistycznie pokoik starszego sy ka. Teraz tylko urobic męża, zeby zgodzil sie przemalowac pokoj. W planach wymarzony dywan w gwiazdki i kosze na zabawki.

Moja mama wzięła dziś na troszke Antka to mam czas na kawkę. Tak kawkę. Znow mi sie zachcialo :)
 
Tak TP 29/31.12:p u mnie koniec remontu, Pan robił poprawki po poprzednich fachowcach. Musze dzis jechac odebrać robotę :-D zacumowalam u teściowej co by w tym kurzu nie siedzieć :p mam juz zamowiona szafe i dorosle lozeczko dla synka. Montaz w październiku. Musze jeszcze urzadzic kacik dla malej w salonie;) wiec u mnie tez organizacja pelna parą :p
 
Najmlodszy bedzie z nami w sypialni na poczatku wiec lozeczko i przewijak i nic wiecej nie robie. Akurat ta sciana co bedzie lozeczko to beton i ani obrazek ani półka bez udaru sie nie powiesi. Starszy poszedl na swoje w wieku 9 miesięcy. Grubsza reorganizacja bedzie wlasnie wtedy kiedy oboje pojda do wspolnwgo pokoju a my sypialnie do aktualnego pokoiku synka. A moze sie pierw uda obu wcisnac do malego na trochę ;p
 
Cześć dziewczyny, moje dziecko od poniedziałku poszło do przedszkola więc teoretycznie mam wolne, ale wpadłam w jakiś szał zakupowo sprzątaniowy. Przeglądam córki ubranka pod kontem jesieni co trzeba jej dokupić i mam w planach przenieść jej ubranka do jej szafy i zwolnić komodę dla dzidziusia, ale dziś jakiś leń mnie ogarnął wyciągnęłam wszystkie ubrania rano popatrzyłam co jest zostawiłam rozwleczone na cały dzień a teraz schowałam je z powrotem więc dziś poza bałaganem i zmarnowanym czasem nic nie zrobiłam. :)
 
reklama
Do góry