reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

My kupilismy dzis farbę do pokoiku syna. Huraa. Stary kolor...jest fizycznie ok ale nie pasuje od poczatku i pomniejsza i tak male wnętrze.
Bedzie szybkie odswiezenie koloru:)
 
reklama
Trzeba czytac opinie feedback, ludzie wrzucaja realne foto towaru, mozna wyrwac fajne rzeczy w dobrych cenach, w sumie zamawiam tam od zeszłego roku wczesniej bylam sceptycznie nastawiona teraz mi sie spodobało. Mam apke do zakupow na ali:D
 
Jednak z moich wakacji nici bylam wczoraj u lekarza i szyjką mi się skraca i odradził mi bo mogę w szpitalu wylądować. I powiedział mi że ja powinnam leżeć więcej a nie myśleć o wakacjach .
 
Słyszeliście,ze jedna dziewczyna z faceboka z grudniowek ogolnych urodzila w środę przez cesarskie ciecie. Nie miala wod plodowych . Dzieciaczek malusi tylko 500 g wazy
 
Jednak z moich wakacji nici bylam wczoraj u lekarza i szyjką mi się skraca i odradził mi bo mogę w szpitalu wylądować. I powiedział mi że ja powinnam leżeć więcej a nie myśleć o wakacjach .

Mnie też ostatnio jak byłam na wizycie lekarz powiedział, że wydaje mu się, że szyjka robi mi się miękka mam dużo odpoczywać i zażywać magnez żeby nie dopuścić do skurczy bo może zacząć się poród.
 
Słyszeliście,ze jedna dziewczyna z faceboka z grudniowek ogolnych urodzila w środę przez cesarskie ciecie. Nie miala wod plodowych . Dzieciaczek malusi tylko 500 g wazy

Rany jaka tragedia. Wydaje się, że jak minie pierwszy trymestr a badania prenatalne ok to już wszystko super a tu jednak przez całą ciążę może się coś wydarzyć. Napisz coś więcej o dzieciątku jak będziesz coś wiedzieć.
 
Tak czytałam o tej dziewczynie, oby maluszek był silny i rósł zdrowy. Nie ma co sie forsowac w ciazy ja dzis mam wizytę, ostatnio dostalam duphaston ze wzgledu na czeste spinanie sie brzucha, mam nadzieje ze z moja szyjka wszystko ok. Dzis mam spa day, wlasnie czekam na zrobienie rzes, pozniej pazury obskocze galerie i o 16 30 wizyta, podejrze moja kruszynke
 
reklama
Natka Boże.... Jak maluszek ?? W jakim jest stanie? Jak ta mama się czuje?

Gacoperek i Aneta mój lekarz mi mowi że to normalne że już szyjka się powoli zaczyna skracać i ma inna twardość. Ja tez ostatnio miałam inna dlugosc, ja oczywiście wielkie oczy a on nie wzruszony.
Aneta jaka masz teraz szyjke ?
Ta szyjka przyprawia o mdłości. Czekam jak na zbawienie na 12.10 czyli trzecie badanie prenatalne i niech się dzieje co chce.
 
Do góry