reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Tylko morfologie i mocz, w czwartek mam wizyte u swojego gina i licze ze mi da wiecej badan teraz bo pewnie toxo, glukoze i chyba tsh i ft3 ft4 powinno sie w tych tyg robic, musze jeszcze na necie zobaczyc :)

No mnie też właśnie bardzo mało ostatnio lekarka kazała zrobić badań i się trochę zdziwiłam. Wydaje mi się, że w pierwszej ciąży więcej badań robiłam, ale może się mylę.
 
reklama
No to racja więcej skrobiemy na fb, ale może tutaj ujawnia się dziewczyny podczytujace nas I rozkręca wątek na nowo, my też pewnie się będziemy udzielać :)
 
Hej mamuśki, co porabiacie?
Ja jestem u mamy, przyjechaliśmy wczoraj. M wrócił do domu i przyjedzie jutro. Zaraz jadę z siostra na cmentarz taty i potem na działkę do brata. Jutro skoczymy nad jezioro, byliśmy też wczoraj. Na szczęście jest tu moje rodzeństwo, więc trochę mam lżej. Młodszy wszędzie by chodził za wujkiem, ale starszy za mną ;)
 
Mnie zlapal dziś poobiedni ból głowy. Rano bylam sama na zakupach i wsyzstko bykoby super gdyby nie upał i Ktoś skaczący mi po pecherzu;)
 
Ja dzisiaj bardzo aktywnie od rana, nasze mieszkanko w końcu ogarnięte po remoncie salonu I dziś przeprowadzalismy się od teściowej, musialam nas rozpakować, plus wzielam się za upranie I wieszanie firanek teraz leżę i odpoczywam. Oglądam łóżka dla syna bo czas na "dorosłe" I szukam inspiracji na fajna szafę do jego pokoju, bo chce dac zrobić na wymiar
 
A ja dziś bardzo leniwie. Byłam rano na badaniach bo jutro mam wizytę u lekarza a kazała zrobić badania, mąż zabrał dziecko na plac zabaw, nie musiałam gotować obiadu bo miałam z wczoraj więc miałam czas żeby poczytać gazetę.
Strasznie mnie od wczoraj męczy zgaga i nic mi nie pomaga. W pierwszej ciąży też tak miałam tylko później w ogóle mam wrażenie, że w tej ciąży wszystko jest wcześniej ;)
 
No mnie też właśnie bardzo mało ostatnio lekarka kazała zrobić badań i się trochę zdziwiłam. Wydaje mi się, że w pierwszej ciąży więcej badań robiłam, ale może się mylę.

Ja dzis mialam wizyte, lekarz dal mi tylko test obciazenia glukoza ktora kazal zrobic po skonczonym 24 tyg, morfologie i mocz i to wszystko hmm moze na nastepna wizyte da wiecej :) wiem ze jest bardzo dobrym lekarzem wiec on chyba wie co robi :) przytylam 1.5 kg i tym samym wrocilam do wagi startowej :D sluchalismy tetna malucha, ciezko bylo znalesc ale kopna kilka razy w detektor tak ze az odskoczyl i doktor sie smial hehe, dodatkowo dzis poklucilam sie z mezem i jakby tego bylo malo to corce choroba poszla na oskrzela, dostala dzis antybiotym dalsze inhalacje i w nastepnym tyg kolejna wizyta kontrolna
 
reklama
Do góry