reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Moj K chodzi za mna cały czas... ale przez moj puls nie mozemy caĺy czas :( a wrecz byl krotki celibat. Sex w ciazy inaczej smakuje... ☺☺☺
@magda.lenka84 tez chcialam Matyldzie. Moja przyjaciolka sie tak nazywa.. ale glupia Ja od poczatku mowilam ze Matylda bedzie i w ciagu 5 miesiecy u znajomych, rodziny, sasiadow ok 10 sie urodzilo... gdybysmy zostali tutaj to bylaby Tyldzia, ale ze wracamy to imie zostalo zmienione ☺
Babcia macocha stwierdzila ze w calosci z drugim i nazwiskiem tatusia brzmi egzotycznie..tak narobilyscie mi smaka plackami.. ze dzisiaj blender poszedl w ruch i jest zadowolenie ☺

Moj pojechal odebrac "niedoruchana celebrytke" czytajcie jego siostre..
Ja jestem bardzo goscinna, tolerancyjna naprawde... no ale ta dziewucha plus tesciowa dzialaja na mnie jak plachta na byka. I zas caly tydzien bede miala "dzien Kur*y i szatana" jak Ja to nazywam... czyli bez kija nie podchodz
 
reklama
Moj K chodzi za mna cały czas... ale przez moj puls nie mozemy caĺy czas :( a wrecz byl krotki celibat. Sex w ciazy inaczej smakuje... ☺☺☺
@magda.lenka84 tez chcialam Matyldzie. Moja przyjaciolka sie tak nazywa.. ale glupia Ja od poczatku mowilam ze Matylda bedzie i w ciagu 5 miesiecy u znajomych, rodziny, sasiadow ok 10 sie urodzilo... gdybysmy zostali tutaj to bylaby Tyldzia, ale ze wracamy to imie zostalo zmienione ☺
Babcia macocha stwierdzila ze w calosci z drugim i nazwiskiem tatusia brzmi egzotycznie..tak narobilyscie mi smaka plackami.. ze dzisiaj blender poszedl w ruch i jest zadowolenie ☺

Moj pojechal odebrac "niedoruchana celebrytke" czytajcie jego siostre..
Ja jestem bardzo goscinna, tolerancyjna naprawde... no ale ta dziewucha plus tesciowa dzialaja na mnie jak plachta na byka. I zas caly tydzien bede miala "dzien Kur*y i szatana" jak Ja to nazywam... czyli bez kija nie podchodz
Współczuję, jak ja nie lubie jak mi sie ktos kreci po domu..chyba jestem niegoscinna :D

Placki..hmm no to chyba i ja jutro zrobie ;) ale mam smaka na takie po wegiersku z mieskiem i sosikiem. Musze zrobic tez papryke nadziewana na dniach z sosikiem pomidorowym.

Pepsi sobie dzis kupilam na basenie i M sie obrazil, powiedział, ze mam sie dzidzi tlumaczyc z wlasnej glupoty ha ha...powiedziałam mu, ze to dzidzia chciala :p
 
Współczuję, jak ja nie lubie jak mi sie ktos kreci po domu..chyba jestem niegoscinna :D

Placki..hmm no to chyba i ja jutro zrobie ;) ale mam smaka na takie po wegiersku z mieskiem i sosikiem. Musze zrobic tez papryke nadziewana na dniach z sosikiem pomidorowym.

Pepsi sobie dzis kupilam na basenie i M sie obrazil, powiedział, ze mam sie dzidzi tlumaczyc z wlasnej glupoty ha ha...powiedziałam mu, ze to dzidzia chciala :p
Ja też nie lubie. Tzn lubie jak.ktos wpadnie na kawe, ale nie na weekend... Za 2 tyg przyjezdza kolega mojefo Michała właśnie na weekend. Do tego ze swoją nową narzczoną, której nie znamy. Już mnie coś bierze na samą myśl, ze beda tu spać....
 
Ja też nie lubie. Tzn lubie jak.ktos wpadnie na kawe, ale nie na weekend... Za 2 tyg przyjezdza kolega mojefo Michała właśnie na weekend. Do tego ze swoją nową narzczoną, której nie znamy. Już mnie coś bierze na samą myśl, ze beda tu spać....
Ja lubię gości, ale takich których znam i mamy dobre relacje inaczej to męczarnia...
 
Ja z racji zw niecierpliwa jestem wole chwile przed 21 grudnia, zeby swieta moc juz z corcią przygotować :)

Ja jako nauczycielka patrze na to z edukacyjnej perspektywy :) i wydaje mi sie ze lepiej byc z poczatku roku niz koncowki. Ale Twoja argumentacja tez jak najbardziej sluszna :)
Optymistka z Ciebie z tym przygotowywaniem świąt :D Moja pierwsza Wielkanoc z młodym, gdy miał trzy tygodnie, była okropna. Jak na złość akurat tego dnia miał zły nastrój i wciąż chciał wisieć na cycu. Mąż ogarniał śniadanie wielkanocne, a ja jadłam je jedną ręką. Dla mnie święta z noworodkiem to święta spisane na straty, jeśli nie jest to typ dziecka, które je i śpi. A moje takie nie było :p
Jesteś nauczycielką w przedszkolu czy szkole? Ja z perspektywy nauczycielki w przedszkolu uważam, że dzieci z późniejszych miesięcy fajnie ciągną w górę, szybko wyrównując do tych starszych. Mnie ten grudzień pod tym względem nie przeszkadza. Może w latach szkolnych coś się zmienia, ale nie dane mi było sprawdzić :)
 
Współczuję, jak ja nie lubie jak mi sie ktos kreci po domu..chyba jestem niegoscinna :D

Placki..hmm no to chyba i ja jutro zrobie ;) ale mam smaka na takie po wegiersku z mieskiem i sosikiem. Musze zrobic tez papryke nadziewana na dniach z sosikiem pomidorowym.

Pepsi sobie dzis kupilam na basenie i M sie obrazil, powiedział, ze mam sie dzidzi tlumaczyc z wlasnej glupoty ha ha...powiedziałam mu, ze to dzidzia chciala :p
Byl i sosik z miesem cenula i papryka.... ☺
Ja tam nie mam problemu ze ktos jest... ale ona jak cos zaczyna gadac to wyobrazam sobie wtedy kota srajacego na pustyni... no kuzwa!
 
@HappyElephant ja akurat święta w grudniu z synkiem dobrze wspominam bo dał nam wszystko na spokojnie przygotowywać miał wtedy koło 2 tygodni, dopiero po świętach pokazał swoje drugie oblicze :-D:D A teraz pewnie Święta spędzę w dwupaku I bede się objadac :-D
 
"Niedoruchana celebrytka" ha ha ha A to dobre, mój mąż z kolei ma taką siostrę panna prawie lat 20, A matka za nią pokój sprząta :D:-D I ogólnie za nią ogarnia wszystko, bo ona taki ciężki przypadek;) a mamusia ją niunia :p
 
reklama
Ja tez nam nadzieje ze na Wigilie jeszcze sie objem rybką, a potem moge rodzic :D mam nowego ulubieńca kulinarnego 5 miesiaca: pasztet i konserwy mięsne :D moje śniadanie to ostatnio kanapka z mięsem z konserwy z majonezem i kiełbasa :D
 
Do góry