reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Witam wszystkie nowe grudniowki :)
Przewijal sie temat pierwszej wizyty. Ja planuje sie wybrac 19 kwietnia, bedzie wtedy skończone 6 tygodni wiec licze na serducho.

Powiem Wam ze powoli odliczam dni do najwczesniejszego mozliwego terminu na pojscie na l4. Nie mam sily na nic i ciagle bym spala, a pracuje do 18-19 :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj w pierwszej ciazy tak mialam.. szybko na zwolnienie poszlam bo ne mialam sily.. ziewalam klientom w twarz :p
 
Ja też nie wiem. Ide w pt na wizyte ale tylko po skierowanie na usg bo zanim sie umowie to chwile potrwa. Tymczasem stresuje mnie to że nie mam objawów. Zmęczona to jestem odkąd urodził się mój syn [emoji4] więc tego nie odróżniam [emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z suwaczkiem jeszcze poczekam. Wg om mam dzosiaj 5t1d, ale obawiam sie, ze ciaza wg usg bedzie mlodsza przez pozna owulacje...
Z objawow to u mnie: straaaszne zmeczenie, w pracy zasypiam na stojąco ;) "opuchnięte" i bolące piersi, no i czasem zaboli podbrzusze jak na @.

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli nie tylko ja nie mam jeszcze przekonania ;p i czekam i będę czekac pewnie sporo

U mnie z objawów czasami brzuch zaboli to biorę magnez , rano mdłości , piersi nic sutki wrażliwe tylko , śmierdzi mi wszytsko i apetyt mi odebrało poza tym luz :)
 
reklama
A jak u Was z wagą? U mnie 2kg na minusie. W pierwszej ciazy z 5 kg schudlam na poczatku i pod koniec mialam 65 kg chyba a jak zaszlam w ciaze 58:p oby i teraz tak bylo. Z 62 juz na 60 polecialo.
 
Do góry