reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hej, ja dzisiaj niedziela leniwa ba maxa. Corka pojechala do swojego biologicznego ojca, a my odpoczywamy :) rano mialam paskudne mdlosci, a teraz pobolewa mnie brzuch. We wtorek mam wizyte u mojego gina, ktora mam zaplanowana juz od 2 tygodni, wiec upewnie sie, ze wszystko jest ok :) ale najprawdopodobniej zdecyduje sie na prowadzenie ciazy u tego lekarza, u ktorego bylam w piatek na usg. Jakos urzekl mnie swoja osoba, spokojem i ogolnie podejsciem :)
 
Ja o dziwo czuję się świetnie.
Wyeliminowałam produkty, które powodowały mdłości i pije dużo wody z miodem i cytryną. Staram się jeść zdrowo i regularnie (wcześniej nie jadłam szczególnie zdrowo).
Mam nadzieję, że to dobry znak. Zobaczymy [emoji57] [emoji6]

Jakie produkty wyeliminowała jak mogę wiedzieć? Ja na razie wylapalam że źle się czuję bo kwaśnych zupa h, mięsie wieprzowym i niezdrowych produktach typu chipsy parówki itp. A z chęcią poczytam co jeszcze bo męczą mnie z rana ogromne mdłości i skorzystam z tej wody z miodem cytryna i imbirem
 
reklama
Do góry