reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hejjjj:) jak tam się dziewczyny czujecie? Mnie wczoraj brzuch bolał i ogólnie zmęczona, może dzisiaj będzie lepiej. Piękna pogoda trzeba korzystać ;)
Mnie nad ranem zbudził dość mocny ból brzucha, wystraszyłam się i pojechałam do apteki wykupić duphaston na wszelki wypadek. Na razie łyknęłam nospę i przeszło :)
 
reklama
W pierwszej ciąży mój lekarz ginekolog dawał mi skierowanie a ja robiłam badania w przychodni.. W tej materii chyba wiele się zmieniło..



Witam!



W pierwszej ciąży nie miałam zadnych objawów do czwartego miesiąca.. a wszystko było dobrze :).











Dziewczyny, nie gniewajcie się ale moim zdaniem należy zmienić lekarza a nie brać leki na receptę na własną rękę.



Cieszę się, że znalazłaś specjalistę. Dobry lekarz to podstawa i jeżeli teraz jesteś zadowolona to ...uff.












Wiecie co. Ja mam wrażenie, że moje posty przechodzą tu bez echa.

Jakiś czas temu umówiłyśmy się, że robimy osobny temat z naszymi danymi, proponowałam że napiszemy nazwę, termin i skąd jesteśmy.
Zgłosiłam się nawet na ochotnika bo był poszukiwany. Miałyśmy to robić jak miesiąc się skończy i wszystkie będziemy.
Przepraszam Cie bardzo. Naprawde nie zauwazylam Twojego postu o tabelce.
 
I ja wierze, ze tak jest! Postaraj się nie myśleć o najgorszym. Trzymam mocno kciuki!:)

I ja cię poparłam. Tez uważam, ze jeszcze za wcześnie na tabelkę. A która ją zrobi jest mi to obojętne :) I wcale się nie gniewam ;)
Dziewczyny naprawde nie mialam nic zlego na mysli. Moze zrobimy tak, ze jesli ktos chce zeby go dopisac fo dopisze, a jesli nie to nie. Kurcze - nie chcialam zeby z tym bylo tyle zamieszania.
 
W pierwszej ciąży mój lekarz ginekolog dawał mi skierowanie a ja robiłam badania w przychodni.. W tej materii chyba wiele się zmieniło..



Witam!



W pierwszej ciąży nie miałam zadnych objawów do czwartego miesiąca.. a wszystko było dobrze :).











Dziewczyny, nie gniewajcie się ale moim zdaniem należy zmienić lekarza a nie brać leki na receptę na własną rękę.



Cieszę się, że znalazłaś specjalistę. Dobry lekarz to podstawa i jeżeli teraz jesteś zadowolona to ...uff.












Wiecie co. Ja mam wrażenie, że moje posty przechodzą tu bez echa.

Jakiś czas temu umówiłyśmy się, że robimy osobny temat z naszymi danymi, proponowałam że napiszemy nazwę, termin i skąd jesteśmy.
Zgłosiłam się nawet na ochotnika bo był poszukiwany. Miałyśmy to robić jak miesiąc się skończy i wszystkie będziemy.
Aa no mialo tak byc.. zapomnialam o tym..
 
Dziewczyny naprawde nie mialam nic zlego na mysli. Moze zrobimy tak, ze jesli ktos chce zeby go dopisac fo dopisze, a jesli nie to nie. Kurcze - nie chcialam zeby z tym bylo tyle zamieszania.
Spokojnie ;-)
Nic sie przeciez nie dzieje.
Jest tu duzo wiadomosci, duzo dziewczyn, ciagle ktos nowy sie pojawia i latwo cos przeoczyc ;-)
 
Hejjjj:) jak tam się dziewczyny czujecie? Mnie wczoraj brzuch bolał i ogólnie zmęczona, może dzisiaj będzie lepiej. Piękna pogoda trzeba korzystać ;)
Ja się czuje super! I oby tak do końca ;).
Mnie nad ranem zbudził dość mocny ból brzucha, wystraszyłam się i pojechałam do apteki wykupić duphaston na wszelki wypadek. Na razie łyknęłam nospę i przeszło :)
Nie bierz nospy! Działa rozkurczowo, lepiej wziąć magnez :).
Dziewczyny naprawde nie mialam nic zlego na mysli. Moze zrobimy tak, ze jesli ktos chce zeby go dopisac fo dopisze, a jesli nie to nie. Kurcze - nie chcialam zeby z tym bylo tyle zamieszania.
Nie ma problemu :) Ja jestem za tabelką i obojętnie która z was ją zrobi. @Mélodie poparlam, bo zgłosiła się pierwsza na ochotnika jako założycielka tabelki. Mogło ci przecież umknąć ;).Czekamy na resztę dziewczyn i ostateczny skład, dane porodów i tp. Jak dla mnie jest za wcześnie i wolałabym żeby zamknąć potem forum, by było bardziej prywatnie. I proponuje zrobić to na pierwszej stronie. A najlepsze byłyby suwaczki i dopisy pod postami @Dagaa11 takie ma - tylko ja nie umiem sobie tego zrobić :p
 
reklama
Ja się czuje super! I oby tak do końca ;).

Nie bierz nospy! Działa rozkurczowo, lepiej wziąć magnez :).

Nie ma problemu :) Ja jestem za tabelką i obojętnie która z was ją zrobi. @Mélodie poparlam, bo zgłosiła się pierwsza na ochotnika jako założycielka tabelki. Mogło ci przecież umknąć ;).Czekamy na resztę dziewczyn i ostateczny skład, dane porodów i tp. Jak dla mnie jest za wcześnie i wolałabym żeby zamknąć potem forum, by było bardziej prywatnie. I proponuje zrobić to na pierwszej stronie. A najlepsze byłyby suwaczki i dopisy pod postami @Dagaa11 takie ma - tylko ja nie umiem sobie tego zrobić :p
Mi lekarz mówił, żebym raz na kilka dni brała nospę, żeby się wszystko ładnie rozkurczało, mam macice dwurożną i dlatego mi to zalecił. Magnez biorę tak czy tak i to dość duża dawkę, bo mam spory niedobór i słabo go przyswajam.
 
Do góry