reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dzien dobry :)
Witam nową mamusie :) co do zaparc nie pomogę, bo nie miewam narazie, ale to chyba czesty problem :/ moze inne mamusie maja jakies sposoby.

@MamaXTrzy no to aktywnie spedzona niedziela :) moja tez...jak cholera. Siedzialam sama w domu na kanapie, nie liczac malego spaceru do sklepu..M byl do 21 w pracy. Ale tez na basen musimy sie wybrac. Od srody maja byc upaly, licze, ze w koncu z dziecmi pojedziemy na basen.miejski bo juz stekaja..
Aaa i trzymam kciuki za wizytę, dziewczynki życzę ;)

Co dzis w planach? Ja zaraz sie naszykuje i na miasto skocze i do urzędu, potem jakis obiad i chyba tyle...moze okna umyje, bo narazie slonko swieci, pogoda dopisuje.
Basen jest nieziemski w GL. Cale wakacje tam.zawsze spędzałam. Nie moge się go doczekać[emoji16]
 
reklama
Witaj! @Pycholaki jeśli masz tak duży problem to warto zapytać gina jak możesz sobie pomóc aby było bezpiecznie. Mnie póki co ten problem nie dotyczy, z synem miałam delikatne zaparcia Ale to pod sam koniec. I mi pomagał sok z kiszonej kapusty, czyscilo mnie równo :-D u mnie pogoda smutna aż żyć się nie chce, muszę wyskoczyć z synem na spacer i jakieś małe zakupy A co później hmm... to nie wiem mam brak energii czekam I czekam ciągle na ten przypływ przydało by się tak generalnie posprzątać mieszkanie... poukładać w szafach dokumenty itd. Ale weny mi brak niby zaczęłam 2 trymestr Ale brak mi motywacji....:sorry:
 
Ja na dzisiaj planów zbyt ambitnych nie mam: zaraz biore sie za mycie okien bo wołają o pomste do nieba ;) później zakupy, a po obiedzie chyba córke wyciągne na spacer :)
 
Słońce wychodzi ale ciągle jest chlodny wiatr, boję się o pogodę na urlopie bo w sobotę jedziemy na mazury - byle nie padało bo się zanudzimy nie mówiąc o 3 latku który z nami płynie [emoji14]
Energia już trochę wróciła jak i apetyt, wczoraj u babci zjadłam cały talerz rosołu i całe drugie danie :D

Trzymam kciuki za wizyty ;)
Osobiście zapomniałam kupić kubeczka na mocz więc badania zrobię jutro ale na szczęście wizyta w czwartek więc się wyrobie.
 
A ja sciagnelam aplikacje inna, asystent ciąży i witam sie w 17 tygodniu :D

Screenshot_2018-07-02-11-01-56.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-02-11-01-56.png
    Screenshot_2018-07-02-11-01-56.png
    66,5 KB · Wyświetleń: 292
Co do aury, mamy dzis taką i jest bardzo przyjemnie :)
Screenshot_2018-07-02-11-11-55.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-02-11-11-55.png
    Screenshot_2018-07-02-11-11-55.png
    369,8 KB · Wyświetleń: 284
Witam Was dzis :) maz chyba sie zatrul alkoholem i umiera teraz :) hehe tak myslalam ze tak bedzie. Ja juz bylam zapisac sie na wizyte do innej pani doktor bo moj poszedl na urlop wiec wizyte mam 26.07, 27.07 mam usg i kolejna wizyta 16.08. Chcialam sie zapisac na usg 3d ale zapisuja dopiero na wrzesien :/ i juz sama nie wiem co robic
 
U mnie właśnie pojawiły sie chmury- nie dziwi mnie to, bo dopiero co skończyłam myć okna ;)
IMG_20180702_113758_845.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180702_113758_845.jpg
    IMG_20180702_113758_845.jpg
    81,9 KB · Wyświetleń: 267
Witajcie a u mnie jesien . zimno ,buro i deszczowa .musze isc do biedry cos na obiad kupic ale nie che mi sie z domu wychodzic.
 
reklama
Cześć dziewczynki
Ja już po wizycie, lekarz dziś w dobrym humorze to i ja po informacjach :)
Po poprzednim usg sprzed 3 tygodni z maluszkiem wszystko dobrze, rozwija się prawidłowo (nt = 1,7mm a crl=7,5cm).
Przedłużył mi L4 na kolejne 3 tygodnie. Dał zielone światło na przytulanki (dobra wiadomość dla mojego M :D ). Kolejne skierowanie na badanie krwi i moczu. Mam unikać słońca i jak tylko usiądę lub się położę zawsze nogi mam dawać wyżej.
Już się nie mogę doczekać kolejnego usg, ale to dopiero 3 sierpnia. Potem idę na prywatne, poszłabym teraz ale kasę firma zamiast przelewać 10tego da na koniec miesiąca, przez zwolnienie lekarskie bo nie wypłacają razem z wypłatą :/ no nic muszę uzbroić się w cierpliwość.
Dziś moja koleżanka, która również jest w ciąży ale ma termin na listopad, dowiedziała się że będzie mieć córeczkę :) ja aż się nie mogę doczekać kto u mnie mieszka :)

Muszę coś na obiad wymyślić, trochę ogarnąć mieszkanie i potem po malucha.

U nas dziś w końcu słońce, cieplej trochę ale jak zawieje to jednak chłodno, od jutra wracają upały.

@Pycholaki witaj :) Na zaparcia polecam czereśnie :) przynajmniej mi pomagają, ja nie wiem co zrobię jak sezon się skończy ;)

Jeśli dziś wizyty są jakieś to trzymam kciuki :)
 
Do góry