reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@shiran85 dzieki :) dawalas pol glowki czy wiecej kapusty? Ja zasmazke robie inaczej, maka z margaryna do smazenia i bulionem.
Musze jutro koniecznie zrobic :)

Sabi ja zrobiłam z tego co mialam w lodowce. Troche kiełbasy ślaskiej, troche swojskiej, jakies szyneczki skraweczki przezsmarzyłam z cebulką. Poddusiłam trochę mięska z szynki no i grzyby mam swoje bo lubimy zbierać więc dorzuciłem woreczek z zamrażarki i przyprawa z prymatu do potraw z kapusty bo lubie. Ja zasmażki nie robię.
 
reklama
Widze,ze dzis dzień marudzenia, wiec ja tez troche pomarudze...GORĄCO!!! Umre przez te upaly...bylam w urzędzie bo cholernego dowodu nie ma dalej dla mlodego wrr, idzie z Warszawy od trzech dni...bo przeciez Warszawa jest w Afryce :crazy:

Wpadlam do M do pracy na buziaka, posiedzialam pol godziny, oczywiscie zjebke dostalam, ze dziecku szkodze, bo kupilam wode smakowa :errr: :D no i sukienke dzis ubralam, a ze z dekoltem, to M stwierdzil, ze cycki mam chyba dwa rozmiary wieksze :D no fakt, dziwnie sie czulam, faceci w cycki sie patrzyli, choc dekolt nie wielki jakis taki, jak tak dalej pójdzie, to bede miala takie cyckodoje :dry:
Aaa no i wracam sobie do domu i dzwoni tesciowa..odbieram a ta krzyczy " gratulacje! Kochana moja, tak sie ciesze, mowilam Marcinkowi, ze musicie miec swojego dzidziusia...bla bla " i potok słów :D a M byl rano u mamy i jej powiedzial, a ta kazala nic mi nie mowic, ze wie ;)
Takze strach ma wielkie oczy, balam.sie reakcji wszelkich a tu taka niespodzianka :)
Ciesze sie, bo w koncu moge spokojnie ta ciążą sie cieszyc.

Na obiadek mialam zupe jeszcze szpinakwa z wczoraj i wiecej nic nie gotuje, bo u nas dzis 32st, nie da sie funkcjonowac w domu :no:

Na rozstepy kupilam sobie w rossmanie "i love mummy" z AA, jest to koncentrat punktowy, smarowac trzeba tam gdzie jest ryzyko rozstepow, lub gdzie te rozstepy juz sa. Ja smaruje brzuch i dupke.
Też go kupiłam i uważam, że jest beznadziejny, zostawia na ciele taką niefajną suchą powłokę, w ogóle nie nawilża no i pachnie moim zdaniem słabo ;/
 
Ja jestem kociara :D mam dwa koty, Nemar lat 5 i Rudy lat 3 :) kochane stworzenia, dzis dalam nawet fotki na brzuchowym temacie z Nejmarkiem ;) Marusia mam od malutkiego, to taki moj synek, Rudego mamy od roku, wzielismy spod szpitala chorego, wyleczylismy i jest z Nami :)
Zobacz załącznik 869611 Zobacz załącznik 869616
Cudne kociaki :D może też mi się uda zrobić zdjęcie jak Maleństwo leży :D w ogóle zabieram się za zrobienie zdjęcia brzucha ale jestem antytalenciem do "sejfi" xD
Co do obiadu to u mnie dzisiaj chłodnik z buraczków :)
Mnie upał też męczy chociaż lubię lato ale czuję że dużo trudniej mi jest niż wcześniej, do tego zakaz opalania, ew chwila na słońcu :/
 
Wróciłam od ginekologa. Wszystko w porzadku dzidzia rosnie ladnie ,wszystko w normie. Ale nic mi nie wolno , o cwiczeniach to moge pomarzyć. Musze wszystko zeobic zeby nie miec rozwarcia Tak jak mialam w.poprzedniej ciąży.co do plci hm... Ro powiedzial ze za wczesnie. Ale jak narazie.miedzy nogami nic nie widzi.
 
Wróciłam od ginekologa. Wszystko w porzadku dzidzia rosnie ladnie ,wszystko w normie. Ale nic mi nie wolno , o cwiczeniach to moge pomarzyć. Musze wszystko zeobic zeby nie miec rozwarcia Tak jak mialam w.poprzedniej ciąży.co do plci hm... Ro powiedzial ze za wczesnie. Ale jak narazie.miedzy nogami nic nie widzi.

Super. To odpoczywaj kochana :tak:!
 
reklama
Wróciłam od ginekologa. Wszystko w porzadku dzidzia rosnie ladnie ,wszystko w normie. Ale nic mi nie wolno , o cwiczeniach to moge pomarzyć. Musze wszystko zeobic zeby nie miec rozwarcia Tak jak mialam w.poprzedniej ciąży.co do plci hm... Ro powiedzial ze za wczesnie. Ale jak narazie.miedzy nogami nic nie widzi.
Wypoczywaj i staraj się zrelaksować ;)
 
Do góry