reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Od dwóch dni kompletnie nie mam czasu do Was zaglądać :( Mamy tyle rzeczy na budowie. Chcemy się pod koniec sierpnia wprowadzić do nowego domku i spokojnie oczekiwać na dzidziusia, ale niestety wszystko idzie pod górkę. Jesteśmy już z mężem tak zmęczeni że pod koniec dnia ja padam jak kawka.
Udanych wizyt życzę dziewczyny :)
 
reklama
Dzień dobry kochane. Umieram z głodu, a badanie glukozy mam za 2h i to w dodatku 2h kolejne bez jedzenia będzie więc zjem śniadanie dopiero za 4 godziny uuuuuuu

Wczoraj miałam was zapytać ale przez te przeboje z żebem zapomniałam - czy któraś też ma problem z wodnymi krostkami na dekolcie? No tragedia jakąś u mnie :(:( I nie wiem czym walczyć :(
Powodzenia na glukozie, tez chyba zrobię wcześniej.
A te skórne problemy niestety mnie też dotyczą i nie wiem jak dobie z nimi radzić. Teraz die trochę opalać to tsk nie widać.
Akurat tam w jednoczesciowym sie nie ma czym chwalić, jak chodzacy kosciotrup[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
Rzeczywiście na tym pierwszym jesteś chudzuitka, ale szczęśliwa i to ważne :)
Wow ja jestem w szoku twojej przemiany. Powinnas byc inspiracja dla innych kobiet, ze zawsze mozna sie zmienic i zaczac od nowa. U mnie w rodzinie. Jedna miala zmniejszanie żołądka rok temu ponad ale nadal jest gruba i nic to nie dało.
Kuzyna żona tez miała zmniejszany. Schudła 70 kg, miała skórę do wycięcia. Nie wiem na czym stanęło, bo ich nie widuje.

Ja mam dzisiaj ginekologa i sie lękam. Moze poznam płeć.
Powodzenia!

Na mazurach od rana pali słońce. Może dziś tył nóżek opale. Musze przystopowac z jedzeniem. Póki co byłam max 1 kg na plusie, a stąd na pewno wrócę większa. Dziś przy śniadaniu nie szalalam to nie czuje się ociezala, ale na wczorajszej kolacji przesadziłem ;
 
Jak już zdjęcia poszły w ruch to jedyne które na telefonie znalazłam moje e całości z 2016 roku ok 67 kg właśnie, teraz pewnie 5 więcej a mi się w oponce zbiera :D Zobacz załącznik 869437
Ale super kiecka[emoji173] chudzina.

Ja i tak mysle ze jak dzieki swojemu mężczyźnie kobieta sie czuje jak milion dolarów to bez względu na kg ktore ma
 
Ale super kiecka[emoji173] chudzina.

Ja i tak mysle ze jak dzieki swojemu mężczyźnie kobieta sie czuje jak milion dolarów to bez względu na kg ktore ma
Dokładnie ! Ja się pozbylam komplesow jak poznałam mojego meza, i z tego co tu czytam sporo dziewczyn ma podobnie, facetów u boku którzy kochają tak jak jest i cieszą się wyglądem swoim wybranek ;)
Rano się zbierałam do pracy i biegalan jak zwykle spóźniona już do pracy a mąż zasypany leżąc jeszcze w łóżku powiedział ze ślicznie wyglądam :D
 
@MamaXTrzy to bardzo przykre że rodzina jest w stanie wypowiadać takie słowa, niestety ludzie potrafią być okropni. Jesteś piękna kobieta, masz śliczna buzke:) najważniejsze że teraz otaczasz się ludźmi którzy Cię kochają za to że jesteś ;) Twoja przemiana jest extra tym bardziej że skóra tak Ci się ładnie wciągnęła. Dodatkowe kg napewno zrzucisz moment po ciąży:)
 
@natka100 placilam 14tys ale w tym byla takze operacja przepukliny pępka, bo po porodach zostal mi taki brzydki wielki guzik, a nie pepek :) ja co prawda poszlam z mysla tylko o piersiach, a Pani doktor jak zobaczyla pepek, to powiedziala, ze musi mi go zrobic! No ale finanse..taki zabieg dodatkowe 3tys, jak zobaczyla, ze sie waham,to stwierdzila, ze zrobi za 500zl i nawet moge oddac za miesiac :D chirurg z powolania ;) w kazdym razie ja wybralam w katalogu piersi ( jak to ladnie brzmi ;) ) bo bardzo chcialam efekt jak najbardziej naturalny :) no i mam, rozmiar wyszedl 70D ale z kompletnego zera. Piersi sa jak naturalne tylko ladne jedrne :)

@MamaXTrzy kurde efekt piorunujacy! Ale jaka Ty ladna! :)gratuluję :)

A kto pytal o krostki? Ja mam ale wysypalo mi cale nogi...pamietam, ze w kazdej ciazy tak mialam :/

Co do pratnerow, sluhajcie ja nigdy od zadnego nie uslyszalam niczego przykrego...mialam trzy powazne zwiazki, w sensie ten jest trzeci i zaden nigdy nie powiedział, ze zle wygladam. Zawsze sluchalam komplementow, teraz M jest specyficzny, bo to czlowiek bardzo skryty np z uczuciami, bardziej okazuje jak mowi, ale nasluchalam sie duzo, widze jak na mnie patrzy, zawsze powtarzal "najlepsza dupka w miescie" ;) wiem, ze przesadzal ale milo mi bylo. My mamy tez poczucie humoru i czesto w zartach sobie dogryzamy, wczoraj wieczorem stalam w kuchni, popatrzyl na mnie i mowi " ooo dupka rosnie widzę" no to ja wzrok..a ten " bedzie brazylijska" ha ha. Oblalam go woda ze szklanki, a on mnie wygilgal ;) taki mamy klimat i za to go kocham :) czasem jak wszyscy zaczniemy sie wyglupiac, to jakby ktos widzial, to do Toszka jak nic skierowal ;)
 
reklama
A jeszcze co do piersi, pisalam, ze myslalam o tym pare lat..w koncu pewnego ranka sie obudzilam, zlapalam za tel, zadzwonilam do kliniki w Bytomiu, Pani doktor kazala przyjechac na konsultacje dzien pozniej...dopiero po tym tel powiedziałam M, odradzal mi i bal sie o mnie, ale ja bylam zdecydowana. Pojechalismy..skonczylo sie tak, ze dostalam skierowanie na usg, krew itd i za tydzien zabieg :) takze to byl mega spontan :) Zrobilabym to jeszcze raz, po zabiegu najgorsze byly 3dni, a potem juz robilam totalnie wszystko i nic nie bolalo.
 
Do góry