reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny plamienia sie zmniejszyły. Serce sorawdzałam detektorem dzisiaj chyba co pol godziny... Bije rowno, pieknie jao zawsze. Jak jutro dalej sie beda utrzymywsc, to pojde do lekarza... Nie dam rady Was nadrobić. :( Odezwe sie jutro, bo łeb mi peka. Jestem nie do życia...

Kochana dobrze bedzie <3 coś się podrazniło tylko
 
reklama
Nooo zamierzam sama wiekszosc poszyc, otulacz, rożek, mamie zlece kokon :p poducje do karmienia i plan mam na ta poduche ppodłużna, gdzies dziewczyny pisaly, ze super, a ja lubie miec cos miedzy nogami i pod głową :D
Zanim to wszystko ogarne, to chyba musialabym juz zacząć :D ale patrzac na cene chocby wlasnie tej podluznej poduchy na czas ciazy, to jestem ww szoku...ja sobie to uszyje za 30zl..w 30 min :)
A tak w ogole, to pospalam troche, zjem zaraz truskawki i ogladam wspolna :)

Aaaa! Po dzisiejszej uwadze w tvn to mam stracha..chyba nie powinnam tego ogladac, dobrze, ze do poniedzialku nie daleko...


No ja na poduszce spie od dnia mamy bo dostałam od małża :) u mnie sie spawdza rewelacja :D uszyć uszyjesz tylko musisz sobie dobrze wypełnić bo wata to nie bardzo chyba bedzie sie sprawdzac :)
 
No wypiłam to laxi mama jem jogurt dosypałam nasiona chia i otręby owsiane i coś mi przewraca w jelitach moze się uda :D kuźwa oczekiwanie jak na jakąś nagrode
upload_2018-6-13_20-52-52.gif


Czy tylko ja mam takie problemy ? :O
 

Załączniki

  • upload_2018-6-13_20-52-52.png
    upload_2018-6-13_20-52-52.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 45
  • upload_2018-6-13_20-52-52.gif
    upload_2018-6-13_20-52-52.gif
    1,4 KB · Wyświetleń: 363
Nie oglądaj głupot :)
Zazdroszczę zdolności, też bym chciała mieć z głowy latanie I szukanie po sklepach, mam krawieckie pod nosem w samym centrum z masą pięknych materiałów itp ale niestety.... Żeby to wyglądało tak jakbym sobie wymarzyla to bym musiała już 3 lata temu zacząć samonauke maszynoszycia xD
No ja zaczęłam 5 lat temu, czkolwiek uszycie poscieli czy rozka czy kocyka to pikus ;) wlasnie sobie przypomnialam, ze mam u mamy w szafie chyba 4 kocyki uszyte :) i chlopiece i dziewczęce..hmm zobaczymy ktore sie przydadza :)
 
Pneumokoki to tzw martwe szczepionki, ja jestem absolutnie za tym szczepieniem, uważam, że jest jedno z najważniejszych (tak jak HIB). Przekona się o tym każdy jeśli dziecko zacznie chorować np. na zapalenie uszu. Mój syn tak chorował, że miał 2 zabiegi na uszy. Zaszczepilismy go po czasie (wtedy były płatne) i bardzo zalowalam, że tak późno...
Przekona albo nie przekona. Bardzo nie lubię takich stwierdzen. Ja swoich ostatecznie nie zaszczepilam. Pilnuje, by katar był wydmuchany i problemów z uszami nie ma. A były, owszem.

Tak ciekwa byłam co Wy na to bo własnie czytałam ze większosc lubi mieć tak ciasno jak w brzuszku , a są tez takie dzieci co krzycza jeszcze mocniej ;p

@Anet23 to faktycznie jeśli sama nie lubisz się opatulać to i nie ma Cię po co namawiać.

Każde moje dziecko nosiłam w chustach, więc nie mieli wyjścia. Hehehe
Mój młodszy noszony w chuscie i tuli. Starszy nie. Miał rożek, ale się nie przydawal. Żadnych nie owijalam ciasno, jedyne czego potrzebowali to mojej bliskości. Teraz również nie będę niczego takiego kupować. Chusta mi wystarczy.
 
No wypiłam to laxi mama jem jogurt dosypałam nasiona chia i otręby owsiane i coś mi przewraca w jelitach moze się uda :D kuźwa oczekiwanie jak na jakąś nagrode Zobacz załącznik 867086
Czy tylko ja mam takie problemy ? :O
Pamiętaj, by dużo pić, bo błonnik Cię zapcha zamiast udroznic ;)

No ja zaczęłam 5 lat temu, czkolwiek uszycie poscieli czy rozka czy kocyka to pikus ;) wlasnie sobie przypomnialam, ze mam u mamy w szafie chyba 4 kocyki uszyte :) i chlopiece i dziewczęce..hmm zobaczymy ktore sie przydadza :)

Też mam uszyty kocyk. Minky i bawelna. Był z nami na jednym wyjeździe, a teraz poczeka na nowego lokatora.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry