reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jestem w 33 tygodniu. Cukrzycę mam ciążowa, cały czas się trzymam na diecie i mimo, że ostatnio coraz częściej mam wyniki w granicach 130, to jednak mieszcze się w normie. U nas w rodzinach często rodZiły się duże dzieci. Pani doktor stwierdziła że patrząc na nas (ja 175cm wzrostu a mój narzeczony 195cm), to nie mamy się co dziwić, że duży chłopak nam rośnie :-) widocznie taki jego urok :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??

Do przychodni której chodzę mam dwóch lekarzy (ojciec z synem) miałam usg i badanie ręczne. Od 30 tc zdażyło mi się ze położna mnie padała ręcznie bo akurat trafiłam na młodego lekarza a on ponoć nie bada, starszy mnie dzisiaj zbadał. Wiec tez tak dziwnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??
Ja ostatnio badana byłam w 7tc do tej pory tylko usg i od 26tyg ktg
 
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??

Mój lekarz co wizytę mnie bada ginekologicznie i słucha serduszka
 
Na początku ciązy nie miałam badania podwozia, dopiero od drugiego trymestru i teraz mam na każdej wizycie, bo oprócz szyjki lekarz sprawdzał też wydzielinę i czy nie ma objawów stanu zapalnego.


ckaiw1d3bdymfe22.png
 
reklama
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??
Ja miałam badanie na fotelu i sprawdzanie szyjki na ostatniej wizycie. Jak powiedziałam że brzuch twardnieje i mam skurcze to wtedy właśnie było badanie. Wcześniej może z raz

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry