reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Millo tak jestem od wczoraj ale jutro wychodzę, na szczęście wszystko ok ale na wszelki wypadek dostaje zastrzyki sterydy na rozwój płuc dzidzi gdybym miała urodzić wcześniej ale na chwilę obecną tak sie nie zapowiada i dam radę do grudnia muszę hi hi a te sterydy nie zaszkodzą dziecku.

I wiem żeby nie głaskać brzucha wtedy się dzidzia bardziej napina wypina a to jest źle , ale jak tu nie pomasowac niuni hi hi , ale od wczoraj nie głaszcze i jest inaczej z tym wypinaniem wyciskaniem :-)

Miłego dnia dziewczyny , ja już do głowy dostanę hi hi
 
reklama
Hej dziewczyny
U mnie jakiś koszmar dziś rano jak wstałam pośliznęłam się i mam skurczę tak mnie brzuch boli i dół że szok jakiś idę do lekarza bo mnie to martwi ale on jest dziś popołudniu a ja do szpitala nie chce iść :(
padiq - wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
O kurczę! Może jednak nie warto czekać do popoludnia, tylko od razu wybrać się do szpitala? Na tym etapie to już nie ma żartów...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Millo tak jestem od wczoraj ale jutro wychodzę, na szczęście wszystko ok ale na wszelki wypadek dostaje zastrzyki sterydy na rozwój płuc dzidzi gdybym miała urodzić wcześniej ale na chwilę obecną tak sie nie zapowiada i dam radę do grudnia muszę hi hi a te sterydy nie zaszkodzą dziecku.

I wiem żeby nie głaskać brzucha wtedy się dzidzia bardziej napina wypina a to jest źle , ale jak tu nie pomasowac niuni hi hi , ale od wczoraj nie głaszcze i jest inaczej z tym wypinaniem wyciskaniem :-)

Miłego dnia dziewczyny , ja już do głowy dostanę hi hi
Co osoba to opinia na temat głaskanie brzucha
Link do: 8 zbędnych porad o ciąży i macierzyństwie - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet
 
@Millo pochwal się rękodziełem!
@misianka jeśli nie chcesz do szpitala to dużo odpoczywaj, leż do wizyty, a potem na pilne do lekarza. Musi być dobrze, pewnie się poobijałaś. Jak dalej nie będzie przechodzić to zostaje IP
 
Beatko,zielona jak tylko zrobie zdjęcia to pokaze:*
Beatko 2,20 ladna waga:)super!
Misianka dobrze ze do lekarza dzisiaj idziesz a dalej masz skurcze?Jak sie czujesz?
Ola a co sie stalo ze poszlas do szpitala?Dobrze ze wszystko okej i wychodzisz jutro;*a z tym wypinaniem to chodzi o co dokladnie?bo mi sie nie raz w bok wypina cala albo pupa czy czyms? Chyba ze chodzi o twardnienie i spinanie calego brzucha?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatko,zielona jak tylko zrobie zdjęcia to pokaze:*
Beatko 2,20 ladna waga:)super!
Misianka dobrze ze do lekarza dzisiaj idziesz a dalej masz skurcze?Jak sie czujesz?
Ola a co sie stalo ze poszlas do szpitala?Dobrze ze wszystko okej i wychodzisz jutro;*a z tym wypinaniem to chodzi o co dokladnie?bo mi sie nie raz w bok wypina cala albo pupa czy czyms? Chyba ze chodzi o twardnienie i spinanie calego brzucha?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Z tym wypinaniem to chodzi mi to takie wyciskanie no trudno mi opisać to to jak by dziecko ma mało miejsca a chce się wyprostować i główkę albo pupke wyciska wypina się. I nie głaszcze od wczoraj i wypina się ale o wiele mniej i nie tak mocno bo czasem to już bolało
A odnośnie szpitala to w poniedziałek nie do końca dobrze się czułam bolało mnie podbrzusza i taki ból jak przed miesiączką i do tego taki brzuch wypięty i twardy i czytając przestraszyłam się że mi się szyjka skraca mocno , bo minimalnie mi się skróciła ale minimalnie i zadz i pojechałam do swego lekarza ale wszystko ok było ale dał mi skierowanie do siebie do szpitala i przez dwa dni dostanę zastrzyki tak na wszelki wypadek nie zaszkodzą a jak by co pomogą a że jestem po leczeniu bezpłodność i bardzo trudno mi było zajść w ciążę to lepiej dmuchać na zimne. :-)
 
reklama
Do góry