reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Po wizycie. Szyjka dluga zamknieta. Tetno Syneczka ok. Dostalam skierowanie do endokrynologa i rano euthyrox N 50. Lekarz tak jak Wy mnie uspokoil. Dziekuje jeszcze raz. Na nastepnej wizycie USG to po 30 tygodniu.
Zajechalam do kancelarii zostawic L4, wypilam kawe, posluchalam plotek i w dobrym humorze wrocilam do domku. Zaraz umowie sie do endo i tez zaczne szukac rzeczy dla Dzidziusia.
To juz ostatni trymestr. Jupi.
 
reklama
Po wizycie. Szyjka dluga zamknieta. Tetno Syneczka ok. Dostalam skierowanie do endokrynologa i rano euthyrox N 50. Lekarz tak jak Wy mnie uspokoil. Dziekuje jeszcze raz. Na nastepnej wizycie USG to po 30 tygodniu.
Zajechalam do kancelarii zostawic L4, wypilam kawe, posluchalam plotek i w dobrym humorze wrocilam do domku. Zaraz umowie sie do endo i tez zaczne szukac rzeczy dla Dzidziusia.
To juz ostatni trymestr. Jupi.
Gratulacje. Super, że wszystko jest dobrze
emoji9.png
 
Po wizycie. Szyjka dluga zamknieta. Tetno Syneczka ok. Dostalam skierowanie do endokrynologa i rano euthyrox N 50. Lekarz tak jak Wy mnie uspokoil. Dziekuje jeszcze raz. Na nastepnej wizycie USG to po 30 tygodniu.
Zajechalam do kancelarii zostawic L4, wypilam kawe, posluchalam plotek i w dobrym humorze wrocilam do domku. Zaraz umowie sie do endo i tez zaczne szukac rzeczy dla Dzidziusia.
To juz ostatni trymestr. Jupi.
Bardzo się cieszę że wszystko ok :)

Zapraszam do poszukiwaczy rzeczy dla dzieci :D Może Tobie to chociaż lepiej pójdzie niz mi :D
 
@pieszczoszka1988 ja robię sobie zastrzyki w brzuch od 20 tyg a przedemną jeszcze tyle samo do wbijania więc luz. Wszystko dla maluszków.

@eklerkaa Wojtki to kochasie :p
Witam
1f642.png
:) Wczoraj wbijałam na noc insulinę do uda i nie było źle tz nie bolało jedynie sam fakt wbijania sobie igły nie fajne uczucie .Insulina działa bo rano wstałam z wynikiem na czczo 66 ! Przed śniadaniem musiałam sobie wbić inna insulinę do brzucha no i ta bolała
1f641.png
:( samo wbicie igły i czułam normalnie jak ten płyn się rozchodzi .. i mimo ,że wbiłam to prawie 1h temu dalej boli mnie to miejsce
1f641.png
:( nie wiem czy trafiłam w nerw czy co
1f641.png


I tu pytanie do ciebie Bea czy masz jakąś rade na wbijanie tego zastrzyku w brzuch ( a raczej w biodro bardziej kazała wbijać)
Pielęgniarka mówiła mi ,że jak wbijam w udo mam chwycić ten fałd skórny a jak w brzuch to nie
 
reklama
Czasami się zdarza że zakręci mi się w głowie albo zrobi mi się słabo. Tak teraz może się zdarzać niestety. Jak wyniki badań masz dobre to się nie przejmuj. Uważaj na siebie, nie przemęczaj się i pij dużo wody. Podobno też z tego względu lepiej unikać spania na plecach bo wtedy jest ucisk na główne żyły.
Przestałam całkiem na plecach spać właśnie dlatego. Dobrze, że 6 mam wizytę, może poproszę o skierowanie do kardiologa.
 
Do góry