reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Millo krzywda mu się nie dzieje [emoji6] przy nadmiarze wrażeń leżakowanie nie będzie wielką przeszkodą [emoji6]. Zanim zjedzą obiad i się położą to zostaje 45-60 minut leżenia [emoji6]. Moja chrześnica od 9 miesiąca nie spała w dzień (wcześniejsze 3 miała 2 drzemki po 15 minut) a w przedszkolu zasypiała jako jedna z pierwszych i nie było to dla niej żadnym problemem [emoji6]. Nie ma dziecka, które w końcu nie przysypia [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Millo, odrazu przypomina mi się opowieść mojej mamy, jak to płakała do pani przedszkolanki, że ja już nie lezakuje i żeby mnie przypadkiem nie zmuszać. I cała w spazmach wróciła do domu. Gdy mnie odbierała, pani przedkszolanka powiedziała jej, że byłam pierwsza co zasneła z grupy hihi. Także to są takie różne sytuacje. A mama do dziś przeżywa tą historię (teraz jako anegdotę), a minęło pewnie z 30 lat :D

Ankuś, ja też mam resztę tego zestawu. Mam nadzieję, że będziemy zadowolone.
 
heh no to mam nadzieje,że i u nas jakos to bedzie z tym leżakowaniem;p

Był już co prawda temat łóżeczek, ale dopiero mam czasu wiecej teraz. My mamy takie po Leosiu(oN dostanie nowe łóżko po przeprowadzce) i uwielbiam je;D
 

Załączniki

  • łóżko 1.png
    łóżko 1.png
    183,6 KB · Wyświetleń: 107
Nigdy nie miałam porodu :-) I za to bardzo dziękuję.
Takich rzeczy trochę się działo. Najbardziej w pamięci mi zapadł lot czarterowy z drużyną rugby z Nowej Zelandii . Wtedy się działo A brzuch mnie bolał ze śmiechu. Trochę znanych osób się przewinęło. Jednak głównie to normalne sytuacje, start potem rozwozenie jedzenia lądowanie
Zawsze mi się wydawało że to bardzo ciekawa praca! Ale i męcząca! Te różne godziny, strefy czasowe, po locie do Tajlandii pół dnia spałam, a tu jeszcze trzeba dobrze wyglądać i być miłym, tak więc mój szacunek i podziw! [emoji3] [emoji106]
 
Ale masz pamięć, jestem pod wrażeniem. Niestety wątroba wciąż w złym stanie mimo leków i kroplówki oczyszczającej. Operacja przesunięta. Teraz usg wątroby i leczenie. Finansowo to my wykitujemy.
@Rossiczka to cudownie, że tęsknisz. Dobry objaw :)
Ankuś trzymam kciuki za pieska, będzie dobrze, na pewno [emoji175][emoji182]. A z finansami to wiem o czym piszesz, bo jak mój kot chorował to płaciłam za wszystko bez opamiętania, co zrobić... [emoji20]
 
Hej,jak ja się dziś nie wyspalam:( głowa boli aż musiałam wziąć tabletkę,czego nie lubię,ale nie wytrzymałabym dziś.
Kanapki z serem zamiast z nutella nie były satysfakcjonującym śniadaniem,ale co zrobić ;) miłego dnia wszystkim
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja dziś nie wyspana jestem bo mój syn młodszy ze mną spał i mnie skopał taka połamana jestem że szkoda mówić.
Przy okazji sprawdzałam na która godzinne maja na rozpoczęcie roku szkolnego moje łobuzy i jestem załamana bo godzina różnicy jest miedzy jednym a drugim a musze iść oby dwoma na rozpoczęcie bo starszy syn będzie miał nowa wychowawczynie i maja prawdopodobnie to ich klasy nowe dzieci dojść bo rozłączają klasy nie które aby mniej było a młodszym to obowiązkowo bo przedszkolak ale może zrobię tak że moja mama pójdzie z młodszym bo ja jutro idę na zebranie do młodszego do szkoły i będę wiedzieć wszystko.


A co do NUTELI jak któraś ma ochotę na nią to ja mam w domu 2 słoiki duże z tego co wiem to mąż za 2 tyg przywiezie mi z Niemiec bo powiem wam prawdzie że ta Niemiecka Nutela nie jest taka słodka jak nasza i lepiej mi smakuje
 
Do góry