reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja też dziś walczyłam prawie całą noc z problemami ze snem i zgagą.. Zaliczyłam wczoraj popołudniową drzemkę i potem się do 3 kręciłam.. Co mi się udawało przysnąć to córa jakoś się tak przekręcała, że mi się odruch wymiotny załączał i zaczynała mnie męczyć zgaga.. Nie chciało mi się iść do kuchni aby zalać siemię to się tak wierciłam w łóżku.. Bilans taki, że ani ja się nie wyspałam ani mąż bo na każde moje stęknięcie się podrywał z poduszki.. Potem poratowałam się kefirem (i to było dla mnie wyzwanie, bo nie lubię pić ani mleka ani takich wyrobów - chyba że z owocami..) i jakoś usunęłam.. Za to pobudka o 5:30 i w związku z tym jestem już po drzemce i zabieram się w końcu za pracę [emoji6].

@chucherko udanej wizyty [emoji6].

A my dziś z malutką obchodzimy studniówkę [emoji16][emoji16]. Pewnie nijak się to ma to dnia, w którym rzeczywiście urodzę, ale jakoś tak poczułam, że to już tak niesamowicie blisko do naszego spotkania [emoji7] co to jest sto dni [emoji6][emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Ja wracam po tygodniowej nieobecności do was.
Przez tydzień byłam z mężem i z dziećmi nad morzem urlop udany jak to mój mąż powiedział dzieciaki szczęśliwe a ja trochę odpoczęłam, pogoda nam się udało tylko jeden dzień padało, miejsce w którym mieliśmy domek super.
Ja już czwartku się doczekać nie mogę aż do lekarza pójdę, mam tylko nadzieje że zjebki nie dostanę za moja opaleniznę ale brzuch ochroniłam nawet balsamy z dużym filtrem nie pomogły ehh
Dodam że powrót to ja miałam nie za fajny bo jechaliśmy pociągiem i pociąg był opóźniony o 2 i pół godziny z powodu że lokomotywa się zepsuła i w domu byłam w południe ehh
Uciekam prać bo trochę tego jest
Miłego dnia wam życzę i udanych wizyt
 
@Oska305 Olek mnie czasem tak strzela że piszczę i podskakuję ^^ Także to normalne. Zdrowe, silne dzieciątka <3

@eklerkaa spoko ^^ Ja się zastanawiam czy w środę nie pójść... Zobaczę jaka będzie pogoda i jak się będę czuła :)

@maja1987 jak ja Ci zazdroszczę [emoji7] A najbardziej tego naleśnika ^^ Hihihi :)
 
IMG_20170821_115750 (800x600).jpg

A my tak odpoczywamy dzisiaj ;)
@Eraja Ja cały czas mam nadzieje,że to mój synek dużo waży ;)
 

Załączniki

  • IMG_20170821_115750 (800x600).jpg
    IMG_20170821_115750 (800x600).jpg
    162,3 KB · Wyświetleń: 373
Ja zrobilam nalesniki z serem a mam mega ochote na jakis makaron najlepiej z jakims ciezkim sosem serowym albo smietanowym.....

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
IMG_20170821_125145.png
Cześć. Ja dziś fryzjera zaliczyłam bo miałam mega zniszczone końcówki. Szkoda mi było bo zawzięcie zapuszczam ale czasem trzeba. Obiad mam gotowy, kurczaczki z kaszą pęczak. Zrobię tylko jakąś sałatkę. Za to jutro będę robiła gołąbki. Miłego dnia dziewczynki :)
 

Załączniki

  • IMG_20170821_125145.png
    IMG_20170821_125145.png
    145,6 KB · Wyświetleń: 401
Ostatnia edycja:
Do góry